• Piektdiena, 2020. gada 5. jūnijs
  • Vārda diena: Margots, Igors, Ingvars
  • Rīgā +19.1°C, R vējš 3.1m/s, 748mm Hg, 51%
LSM Bērnistaba

Diskusija. 100g kultūras. Vai praids ir homoseksualitātes propaganda?

Diskusija. 100g kultūras

Komentāri (31)

Karīna Ivanova
Un cepuri nost Jurim Cālītim, beidzot teologs, kas skatās uz pasauli ar sirdi un iecietību, nevis naidu. Vai cilvēks var sevi saukt par kristieti, ja vēl savam tuvākajam sliktu? Kā tad ar tām mācībām, ko Jēzus akcentējis kā ikviena kristieša pienākumu, piemēram, mīlēt savu tuvāko kā sevi pašu, vai šie cilvēki pret sevi šādi izturētos apvērstā situācijā?
Nenosodi citus un netiksi sodīts pats! Lieliska frāze, ko der atcerēties ikvienam.
Karīna Ivanova
Esmu lepna ar cilvēkiem, kas vēlas panākt, lai visu tiesības tiktu uzskatītas par vienlīdz svarīgām! Neviens nedrīkst tikt apspiestas. Svarīgi ir arī tas, ka cilvēki, kurus uztrauc tiesību piešķiršana kādai cilvēku grupai, var mainīt savu attieksmi pret šo notikumu un visi būs apmierināti. Ir jau sen pierādīts, ka visu nosaka attieksme, ne apstākļi kādos cilvēks atrodas. Homoseksuaļu laulību legalizēšana tikai spiež heteroseksuāļiem mainīt attieksmi, tādēļ ir tik grūti pieņemt vienkāršas izmaiņas, kuras tiešā veidā nevienu neietekmē. Ar to ir jāstrādā, nav nekā tāda, pie kā cilvēks nespētu pierast, atrodoties konkrētajā situācijā. Ignorējot kāda tiesības, kas neprasa neko vairāk kā tikai attieksmes maiņu, cilvēki tiecas pretī nevis apmierinātai sabiedrībai, bet gan individuālām kaprīzēm, pārstāvot savu seksuālo piederību, piedēvējot tai tradicionalitāti, kas ir nekas vairāk kā alternatīvu noliegums ilgstošā laika periodā. Viss plūst un mainās, un jo ātrāk cilvēks spēs ar to samierināt
Skaisle Jatalniece
Un par homoseksuāļiem es varu tikai atkārtoties - empātijai ir jābūt savstarpējai. Otra lieta- ir jābūt nopietnām, izglītojošām, argumentētām diskusijām, nevis Bībeles vai Satversmes vicināšanai. Tā es domāju.
Skaisle Jatalniece
Preambulas vietā būtu sakārtojuši cilvēktiesību likumdošanu.
Šodien - 2014.gadā , kad tūlīt kļūsim par ES prezidējošo valsti , mums ir uzņēmumi, kuri neizmaksā darbalgas strādniekiem, savukārt, strādnieki, nevar reģistrēties kā bezdarbnieki, jo uzņēmumi neizlsudina bankrotu.
Kamēr pie varas esošie moca cilvēkus - ar savu sūda preambulu, skrieniet pa gaisu. Tiem strādniekiem ir ģimenes un pašiem arī ēst gribas. Nelieši!
Skaisle Jatalniece
Preambula ir nacistiski nevis valstiski noskaņotu politiķu pirmsnāves kliedziens.
Izzagt savu valsti, to iznīcināt un tad izsludināt,ka valsts balstās kristīgās vērtībās ? Piedodiet - nezinu vai Gebelsa, vai Staļina, vai Putina propaganda ir ciniskāka .... priekš manis nē. Šodienas latvisko partiju darbības "sit pušu" visus neliešus , ko pazīst vēsture. Nu labi, katlos vēl mūs nevāra, kā Čingishana laikos - jo aiz mums vēl ir Eiropa un tomēr ...

Un vēl - kristīgās ir vispārcilvēciskās vērtības, nekas īpašs, nekas vairāk. Tev nebūs zagt - ir kristīgs bauslis un vienlaicīgi - visās reliģijās, visās kultūrās cienīta vērtība.
Kristine Liepina
„Kāpēc tiek pieprasīta tolerance un iecietība pret gejiem un viņu pretenzijām, bet tai pat laikā nav tolerances pret tiem, kuri nepiekrīt LGBT vērtībām?!”
...
„Atsevišķās Eiropas valstīs jau to vadošo politiķu līmenī tiek apspriesta iespēja ieviest kriminālatbildību tiem, kuri iestājas par tradicionālās sabiedriskās iekārtas saglabāšanu.

atvainojiet, diemžel es to visu vienā komentārā nevarēju dabūt šeit iekšā !
Kristine Liepina
ASV prezidents Džordž Bušs juniors divas reizes mēģināja ieviest ASV konstitūcijā izmaiņas, kuras aizliegtu homoseksuālistu „laulības”. Un vairāk kā puse ASV kongresmeņu nobalsoja par šīm izmaiņām.
...
Guardian ziņa: „Kuveita, Saūdu Arābija, Omāna un Apvienotie arābu emirāti ir sarunājuši izveidot speciālas iestādes, kuras izķers homoseksuālistus šo valstu lidostās.”
...
Saūdu Arābijā, kas ir ilglaicīgs un ļoti uzticams ASV sabiedrotais, par homoseksuālismu vispār ir paredzēts nāvessods. Bet par to, ko ar gejiem dara šādās ASV sabiedroto valstīs neviens nerunā un sacerējumos neraksta.
Kristine Liepina
ASV viendzimuma laulības ir atļautas tikai 12 pavalstīs (štatos) no 50.
...
Jūtas štatā, piemēram, ir aizliegta homoseksuālistu interešu aizstāvēšana. Arizonas štatā ir aizliegta „alternatīva dzīvesveida” pozitīva attēlošana. Alabamas un Teksasas štatos bērniem ir skolā jāmāca, ka homoseksuālisms ir krimināli sodāma uzvedība, un tas neskatoties uz to, ka 2003.gadā ASV Konstitucionālā tiesa atzina par nelikumīgu kriminālsodu piemērošanu par homoseksuālu uzvedību. Astoņos ASV štatos un vairākās zemāka līmeņa pašvaldībās eksistē aizliegums uz homoseksuālisma propagandu.
Kristine Liepina
Un jautājums pie raidījama vadītājiem: Kāpēc TĀ SAUCAMĀS tradicionālās vērtības ?
Skaisle Jatalniece
Tāpēc,ka šodien viss ir - tā saucamais - viss ir relatīvs. Mums ir likumdēvēji - 100 deputāti. Bet vai viņi pieņem lēmumus? Mums ir valdība,kurai jāpilda - mums nezināmu vai mums tikai nojaušamu spēku pieņemti lēmumi.
Mums ir dzejnieki - valsts 100 gades svinību gatavotāji, par kuriem VDK šefs saka,ka tie sadarbojās ar čeku. Mums ir viss - ko vien vēlies , mīļā - melns ir balts un balts ir melns - ka tik esi maksātspējīga - viss būs ko un kā gribi.
Juris Kaļķis
Jānis Rožkalns: Pats Džordžs Soross LTV “Panorāmā” atklāja, ka viņš viens pats Latvijā ir ieguldījis 80 miljonus. Par šādu summu var izdarīt apvērsumu jebkurā valstī. Visus šos gadus viņi ir rīkojuši simtiem seminārus, izbraukumus uz ārzemēm, vasaras nometnes, konferences, un visur tikusi sludināta šī melīgā nāves ideoloģija. Tagad – laikā, kad skolās ir krīze un daudzas spiestas pārtraukt mācības, jo trūkst bērnu, − sorosieši palīdz tās pārveidot par dažādiem “kultūras centriem”, taču ar piebildi – “jums ir jāatbalsta mūsu vērtības”.
pilns raksts šeit http://fronte.lv/2012/07/naves-ideologijas-ko nvulsijas/
ieva_w
80 miljoni pat prieks mazaas Latvijas, kur ikp ir 23 miljardi (!) un budzets 1o miljardi gada, ir smiekligi maza summa
Juris Kaļķis
Jānis Rožkalns: Situācija sabiedrībā ir augstākā mērā dīvaina. Visa šī “Mozaīkas” veidotā, no ārzemēm inspirētā un dāsni apmaksātā ideoloģija un propaganda, ieskaitot praidu, ir pilnībā balstīta uz meliem un demagoģiju. Vispirms jau sākot ar to, ka 1973. gadā, kad diagnoze “homoseksuālisms” tika izņemta no Amerikas Psihiatru asociācijas gadagrāmatas. Tas tika izdarīts bez neviena zinātniska vai medicīniska pētījuma – balstoties tikai uz rupju spiedienu. Sanāksmē ielauzās homoseksuāli orientēta psihiatru grupa, izrāva mikrofonus, demolēja, paziņoja, ka Amerikas psihiatrija ir noziedznieku banda, un rupjā veidā panāca, ka kongresā no homoseksuāliem psihiatriem tiek izveidota “darba grupa”, un paši nobalsoja par šīs, savas, diagnozes svītrošanu.
Arī mūsu ārsti, kuri atrodas zem milzīga sorosiešu un “Mozaīkas” veidotās frontes spiediena, joprojām drosmīgi paziņo, ka homoseksuāls dzīvesveids ir ļoti bīstams, jo nes graujošas sekas gan fiziski, gan garīgi. Mums ir 240 Latvijas Ārstu biedrīb
Andis Bērziņš
Izskataas ka Caaliitis arii piesleejies pederastu kustiibai. Nav jau pirmais gadiijums bazniicaa....
Andis Bērziņš
Protams ka taa ir propaganda. Turklaat nekauniigi uzbaaziiga ! Vispaar jaabriinas kaa var uzdot shaadu jautaajumu ! Cionistu degradeejoshaa plaana iespaidaa Eiropa danco un mums arii jaapuush tai stabuliitee?
Kas attiecas uz viendzimuma lauliibaam lai precas kas ar ko grib . Lai precas kaut kar zirgu vai kazu , bet lai nuzbaazhas ar savaam novirzeem mums sejaa . Neko citu kaa naidu ar savu uzbaaziibu vinju neieguus.
Toms Bermaks
Interesanti, ka Cālītis sava argumentā uzsvēra, ka baznīca māca, nevis Bībele, kas vēlreiz parāda to, ka šim "mācītājam" Bībele NAV autoritāte, līdz ar to viņš ir maldu mācītājs par ko Bībele brīdina, ka pēdējos laikos tādi būs daudz. Raidījuma sākumā rādīja sižetu, kur tika pārstāvēts Bībeles viedoklis, kas atšķīrās no Cālīša, kas it kā ir mācītājs.
Raidījuma veidotāji speciāli izvēlas tos, kuri ir izdevīgi. Cik nožēlojami! :(
Ratebar Yarov
ЛГБТИ это преступная террористическая группа психически больных людей, как минимум распростронени СТЗ болезней, а максимум геноцид человечества...!!! Обязательно Вернуть уголовное преследование за содомию с принудительным лечением и трудовой повинностью...это гуманное наказание чем смертная казнь, пусть кривозащитники выберут, кого им защищать либо Нормальных людей , либо уголовников психопатов?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

100 g kultūras diskusija. Kā kultūrai izdzīvot vasaru? 1

Diskusija. 100g kultūras
Anotācija

«100g kultūras diskusija» par brīvību un privātumu Covid laikmetā

Diskusija. 100g kultūras

100 g kultūras diskusija. Dzīve pēc pandēmijas

Diskusija. 100g kultūras

Diskusija. 100g kultūras. Kādi ir LGBT Eiropraida mērķi un ietekme uz sabiedrību? 42

Diskusija. 100g kultūras