• Svētdiena, 2020. gada 1. novembris
  • Vārda diena: Ikars
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Tieša runa: «Kā tikt pie «zaļāka» autoparka?»

Tieša runa

Latvijas autoparkam ir jākļūst «zaļākam» un videi draudzīgākam. Kā to panākt - konkrētu skaitļu vēl pagaidām nav, bet idejas ir. 

Diskusijas dalībnieki:

Jurģis Miezainis
Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs (KPV LV)
 
Jānis Butāns
Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs (JKP)
 
Ints Dālderis
finanšu ministra padomnieks (JV)
 
Arnis Blodons
Latvijas Motoklubu asociācijas sekretārs
 
Andris Kulbergs
biedrības „Auto asociācija” prezidents
 
Neils Balgalis
SIA «Grupa 93» vadītājs, pilsētplānotājs

Komentāri (2)

Bruno Aide
Kā var visu laiku pārtraukt intervējamos cilvēkus un neļaut izteikt domu līdz galam??? Vadītājs totāli sūdaini vada pēc kaut kādiem sētas žurnālista standartiem... Diemžēl, bet fakts. Neieklausīšanās otrā , neļaut izteikt un formulēt savu domu ir totāla kļūda ne tikai žurnālistikā, bet arī dzīvē kopumā. Kā viņš pats justos, ja viņš iesāktu savu kārtējo jautājumu un visu laiku viņam sāktu runāt pa virsu?! Tā ir necieņa pret studijas viesiem abās galda pusēs.
Jānis Laiks
Kārtējo reizi atliek nošausmināties: un šitādus mēs uzturam ar saviem nodokļiem. Varētu izvēlēties - šiem noteikti nemaksātu. Kas tā par pieeju APSPRIEŽAMU dokumentu izstrādē? Vispirms katrs nejēga ministrijās tur ieraksta savas stulbās idejas un tad visi citi spiesti tās apspriest un atspēkot? Jeb jābūt otrādi, - ja jāģenerē idejas par tēmu, pacel pēcpusi no krēsla, sasauc profus, uzklausi domas un tad esenci iekļauj dokumentā, - būs mazāk kašķu un darbs produktīvāks. Kurš idiņš ierakstīja plānā grandiozo ideju "AIZLIEGT IEVEST PAR 3 G. VECĀKUS AUTO"??? Kādā pasaulē šis dzīvo? Un nebija NEVIENA, kas pateiktu: bullshits? Domāju, tāds nekavējoties jāpatriec, lai iet ielās, lai meklē CITU darbu, nevis parazitē uz maniem nodokļiem un tracina tautu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!