• Trešdiena, 2021. gada 12. maijs
  • Vārda diena: Valija, Ina, Ināra, Inārs
  • Rīgā skaidrs, +21 °C, DA vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

«Lielais jautājums»: Kā piecos gados apsteigt kaimiņus - Igauniju un Lietuvu?

Lielais jautājums

Komentāri (3)

Arivalds-Māris Sauja
Tukša muldēšana! Uz radušamies jautājumiem neviena konkrēta atbilde.Ar latviešiem piemītošo "saprātu"ir jālieto biznesā galvenais paņēmiens - jādomā ,kā leišiem un igauņiem aizšaut kāju priekšā,citādi garām netiksim.Vai valdībai nevajadzētu ,kopā ar padomdevējiem,kādā no pasaules bibliotekām atrast ko nozīmē vārds - "domāt" un tad piesardzīgi sākt pielietot sadzīvē!
Iveta Jēkabsone
Kāpēc mēs visu laiku ar kādu salīdzināmies. Varbūt mūsu valstsvīriem/sievām vajadzētu vienkārši domāt par savas valsts attīstību un savas tautas labklājību, utopiski nedzīties pēc cipariem, kas labāki par kaimiņvalstīm, bet gādāt par pašu Latviju
Haralds Bruņinieks
Idejas ir labas, jo nevalstiskais sektors(NVO) Latvijā ir pamests zem kājām.Ja , runājam par NVO sporta organizācijām, tad patiešām salīdzinājums ir vietā, ka NVO jākonkurē ar valsti, kur budžets mērojams miljonos, gan investīcijas infrastruktūrās, gan darba spēka apmaksātās štata vietas. Te jāpiemin atkal mūsu kaimiņi igauņi, kuri atteicās no padomijas atstātā mantojuma un likvidēja pašvaldību dibinātās iestādes, funkcijas deleģējot NVO. Arī uzņēmējdarbībā valsts un pašvaldības turpina saglabāt savu pārvaldību un ietekmi. Pasakiet lūdzu, vai valstiskajam sektoram būtu jānodarbojas ar namu apsaimniekošanu,atkritumu biznesu, viesnīcu biznesu u.t.t.? Cik ilgi uz to visu būs jānoskatās? Valdība un Saeima nav spējīgi uz reformām!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Lielais jautājums»: Kā piecos gados apsteigt kaimiņus - Igauniju un Lietuvu? 7

Lielais jautājums

Lielais jautājums. Latvijas nākotnes stratēģijas diskusija 5

Lielais jautājums

Lielais jautājums. Latvijas nākotnes stratēģijas diskusija 18

Lielais jautājums