• Piektdiena, 2020. gada 30. oktobris
  • Vārda diena: Ulla, Nadīna, Adīna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Spēlfilma. «Ar putām uz lūpām»

Spēlfilmas

Attiecību trilleris «Ar putām uz lūpām» stāsta par Didzi – bijušo policistu un kaujas suņu treneri, kurš dažu dienu laikā nonāk neapskaužamā situācijā. Viņš tur aizdomās sievu par neuzticību, kamēr viņa mīļotie suņi inficējas ar kādu bīstamu slimību.

Stāsta pamatā ir amerikāņu scenārista Meta Goseta (Matt Gossett) darbs Origin Of Species, kas 2013. gadā ieguva Amazon Studio Awards par labāko scenāriju. «Psiholoģiskā spriedze un spraigais sižets visu filmas laiku neļāva žūrijai atslābt ne uz mirkli,» tā par apbalvoto darbu izteicās Amazon Studio pārstāvis. Scenārija līdzautors ir režisors Jānis Nords, kurš stāstu adaptējis Latvijas apstākļiem.

«Sabiedrībā par mīlu un attiecībām nereti tiek runāts caur rozā brillēm. Taču manā jaunajā filmā Ar putām uz lūpām mīla un trakums iet roku rokā.  Filma sniegs skatītājiem aizraujošu un neparedzamu notikumu virpuli, kurā varoņi, nonākuši mīlas krustcelēs, nereti uzvedas tā, kā saka par trakiem suņiem – «ar putām uz lūpām»,» tā par filmu stāsta režisors Jānis Nords.

Filmā svarīga loma ir galvenā varoņa Didža dienesta suņiem Džinai, Bosam un Dargo. Katram sunim – aktierim ir arī dublieri, tāpēc filmēšanas vajadzībām no Ungārijas atceļoja deviņi filmēties apmācīti suņi.

Ar putām uz lūpām.

Latvija, Lietuva, Polija, 2017

Režisors Jānis Nords

Lomās Vilis Daudziņš (Didzis), Ieva Puķe (Jana), Raimonds Celms (Roberts), Indra Briķe (Roberta māte), Alvis Birkovs (sporta skolas direktors), Imants Strads (policists) un citi

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Dalida. Biogrāfiska drāma

Spēlfilmas

Negaidītā mīlestība. Romantiska drāma

Spēlfilmas

Parazīts. Drāma (16+)

Spēlfilmas

Oļegs. Drāma. Oriģinālvaloda (16+)

Spēlfilmas

Oļegs. Drāma (16+)

Spēlfilmas