• Piektdiena, 2021. gada 22. janvāris
  • Vārda diena: Austris
  • Rīgā skaidrs, +2 °C, D vējš, 5,66m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 30. novembris

V.I.P.

Uģis Joksts turpinās gādāt par skatītāju veiksmi, intuīciju un prātu jaunā VIP ciklā. Šoreiz kapteiņi divi Jāņi – galda spēļu fans Jānis Grunte un finansists Jānis Svemps. Jānis Grunte centīsies ieinteresēt pretiniekus un spēles vadītāju ar kādu aizraujošu galda spēli, bet Jānis Svemps pārsteigs klātesošos ar savu atbilžu sniegšanas manieri!

Dalībnieki:

Jānis Grunte – komandas kapteinis. Zinošākais galda spēļu cilvēks Latvijā. Galda spēļu izstrādātājs, strādā galda spēļu uzņēmumā. Precējies, trīs bērnu tēvs, brīvajā laikā patīk atklāt jaunus stāstus. Komandā – veiksme.

Emīls Jasiunas – ieguvis juridisko izglītību un šobrīd studē uzņēmējdarbības vadību. Kapteiņa kolēģis. Brīvajā laikā spēļu un «gadžetu» entuziasts. Sirdī optimists, tāpēc tic, ka šodienas nenoteiktības laikmetā tieši galda spēles var atgriezt pie cilvēcīguma un savstarpējās sapratnes.

Imants Priedītis – kapteiņa kolēģis, vecākais pārdevējs. Galda spēļu entuziasts, kurš atradis iespēju hobiju apvienot ar darbu. Katrā brīvā brīdī dodas uz saviem laukiem netālu no Gaiziņa. Brīvais laiks tiek veltīts diviem bērniem ar ko kopā īsteno dažādas idejas. Komandā – prāts.


Jānis Svemps – komandas kapteinis. Ikdienā finansists, strādā finanšu institūcijā. Par prāta spēlēm interesējas kopš skolas laikiem. Brīvo laiku atvēl darbībai politiskā partijā un dažādiem mājas darbiem. Dzīvo ar moto – kuģus nebūvē, lai tie paliktu ostā!

Inga Kalna šobrīd audzina mazuli, darbs saistīts ar sabiedriskajām attiecībām. Aktīvi lieto sociālos tīklus, tāpēc vienmēr informēta par aktuālo, labprāt piedalās dažādās viktorīnās. Prāta un gara restartam nepieciešama lauku māja, miers, ģimene!

Valdis Kalns – nereti kapteiņa konkurents prāta spēlēs, kurzemnieks. Ir trīs bērnu tēvs, kurš darbu dzimtas mājās un mežos apvieno ar volejbolu un dažādām klātienes un neklātienes viktorīnām.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts 3

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 25. janvāris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 18. janvāris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.