Trešdiena, 30. novembris

1. sērija 

Pēc randiņa ar Janu Petersenu Betija vel nav īsti droša, ko vēlas. Jans ir ļoti ieinteresēts un vēlas atkal satikt Betiju. Talula mēģina novilcināt sarunu ar Pūlas kundzi par savu grūtniecību. Lizija ir apjukusi, kā izturēties pret Miru pēc skūpsta. Mira vēlas izlikties, ka nekas nav noticis. Lizija un Mira kopā aprūpē mācītāju Marku Jansenu, kuram šķiet, ka kaut kas ir iesprūdis kaklā. Izmeklējumi neko neuzrāda, un Mirai nav ideju, kā palīdzēt, bet tad Talula viņu uzvedina uz kādu domu. Mācītāja palātas biedrs ir 16 gadus vecais Torbens Oberlenders, kuram ir rokas trauma. Bet dīvainā kārtā abas viņa rokas ir sapampušas. Sāpes rokās pastiprinās, un sākas nieru darbības traucējumi. Torbens tiek pārcelts uz intensīvās aprūpes palātu. Doktoram Bēringam ir jāatrisina mīkla.

Ceturtdiena, 1. decembris

2. sērija

Jans vēl joprojām mēģina iekarot Betijas sirdi. Viņa nav gluži vienaldzīga, taču kaut kā viņai šajās attiecībās trūkst. Jana taupības pasākumi izraisa strīdu.

Mira un Laizīja pēc skūpsta ir atsvešinājušās, taču Mira cer, ka kopīgie plāni par Āfriku varētu izglābt draudzību. Talulu apciemo māte un vēlas viņu atbalstīt grūtniecības laikā. 

Hanss Runge tiek atvests bezsamaņā. Doktorei fon Arnštetei rodas aizdomas par vīrusa infekciju, taču tās izcelsme nav skaidra. Betija pamana, ka Hansam ir kāds noslēpums.

Tikmēr Hedija Rota ir pārliecināta, ka ir smagi slima. Doktors Bērings nozīmē dažādus izmeklējumus, taču tie neko neatklāj, un viņš izraksta pacienti. Drīz pēc tam Hedija atgriežas, un šoreiz viņai ir arī simptomi. 

Doktors Levandovskis kopā ar Holgeru aprūpē kādu vecu ģitāristu, kuram tirpst pirksti. Holgers pieļauj kļūdu, kas noved pie strīda ar Betiju.

Piektdiena, 2. decembris

3. sērija

Betija pretojas taupības pasākumiem uzņemšanas nodaļā. Tas apgrūtina attiecības ar Janu. Bet Betijas nepatiku nākas izjust arī Pūlas kundzei.

Uzņemšanas nodaļā ikviens baidās no atlaišanas. Mira Pūlas kundzei iesaka kādu pārsteidzošu problēmas risinājumu. Tiek pieņemts lēmums, kurš kļūs par slimnīcas galveno ārstu.

Pilsētā notiek aristokrātu kāzas. Tas izraisa paaugstinātu drošības pārbaudi un sastrēgumus, bet slimnīcā nonāk kāzu viesi – dāņu augstmaņu pāris. Freja, kura ir stāvoklī, anēmijas dēļ zaudē samaņu, bet slimnīcā izrādās, ka viņai ir arī kāds vīruss. 

Slimnīcā nonāk arī parkūrists Martins Langmarks, kurš salauzis pēdu. Nodaļā valdošā haosa dēļ Mira nepamana citus simptomus, kas apdraud Martinu. Mirai nākas skaidroties ar doktoru Bēringu.

12+