Otrdiena, 31.janvāris

1.sērija

Policisti neskūpstās

Slepkavību izmeklēšanas nodaļā ir notikušas pārmaiņas. Darbu uzsāk divi jauni kolēģi – Marks un Nikija, kuri nejauši jau ir iepazinušies skrituļslidošanas laikā. Kuncs nojauš, ka attiecības starp jaunajiem kolēģiem nav tikai profesionālas, bet pagaidām viņiem veiksmīgi izdodas savas jūtas noslēpt, turklāt tām arī nav laika, jo slepkavas Vīnē nekad neguļ. Nakts aizsegā kāds ļaundaris uzglūn pāriem, kas automašīnās ļaujas mīlas priekiem, tāpēc jaunajai Rekša, Nikijas un Marka komandai ir tūdaļ jāķeras pie darba.

Trešdiena, 1.februāris

2. sērija

Iemīlēties slepkavā

Kāds viltīgs ieslodzītais, izciešot piespriesto sodu, veiksmīgi tin ap pirkstu vientuļas sievietes. Kāda pat izrādās tik uzticīga un paklausīga savam jauniegūtajam mīļotajam, ka ir gatava viņa dēļ paveikt laupīšanu un slepkavību. Pat divas slepkavības! Tomēr naivās, bet drosmīgās sievietes dzīvība ir briesmās, tāpēc Rekša komandai jārīkojas uz karstām pēdām.

Ceturtdiena, 2.februāris

3. sērija

Kādam vienmēr jāmirst

Vīnē ir atvērts neparasts un nelikumīgs totalizators – par augstu ieejas maksu apmeklētāji, liekot likmes, var vērot izrādes uz dzīvību un nāvi. Cits pēc cita iet bojā šo izrāžu dalībnieki, un katrs jaunatrastais līķis izmeklētājiem ir kā nākamais puzles gabaliņš, lai izveidotu šīs šausminošās izklaides kopainu. Tikai Marka un Nikijas iejaukšanās var apturēt šo vājprātu, un no Rekša attapības būs atkarīga nākamā izrādes dalībnieka izdzīvošana.

Piektdiena, 3.februāris

4. sērija

Slava par katru cenu

Karmena ir autogrāfu medniece, kura pati visu mūžu ir vēlējusies kļūt slavena. Dusmās par to, ka Melānija slavenību ballītē atsakās viņai sniegt autogrāfu, Karmena aktrisi nogalina ar šampanieša pudeli. Apreibusi no avīžu virsrakstu sniegtās pēkšņās slavas, Karmena nolemj turpināt slepkavot slavenības. Markam, Nikijai un Kuncam jāatrod un jāaptur slepkava, bet bez Rekša palīdzības neiztikt.

12+