Jānis Kļaviņš – komandas kapteinis, strādā pašvaldības kapitālsabiedrībā. Sportisks, azartisks vidēja gadagājuma vīrietis, ģeogrāfijas, vēstures, sporta un humora entuziasts, ar noslieci ja ne gluži ticēt, tad vismaz kārtīgi izanalizēt sazvērestības teorijas, kvalitatīvākā īpašība – sporta entuziasts un dīvāna eksperts pārākajā pakāpē. Ir arī ģimene un divi bērni.

Gints Zēla – kapteiņa domubiedrs, erudīts, miermīlīgs un jauks personāžs, kas vienmēr gatavs ļauties jauniem sportiska rakstura izaicinājumiem. Brīvajā laikā patīk nodarboties ar riteņbraukšanu, piedalīties orientēšanās sacensībās, braukt ar laivu, uzspēlēt volejbolu, bet ikdienā palīdz pilsētai un tās iedzīvotājiem risināt ar vidi un mājokli saistītus jautājumus.

Kristaps Supe – sens kapteiņa draugs, kopā apēsts ne viens vien puds sāls. Absolvējis LU Juridisko fakultāti, bet lielāko daļu sava apzinīgā darba mūža pavadījis valsts pārvaldē. Vienmēr bijis zinātkārs, kā arī paticis lasīt, īpaši saistījusi vēsture. Līdzīgi kā komandas biedriem, lielā aizraušanās ir sports, un ar prieku iesaistās jebkādās sportiskās aktivitātēs. Draugi saka, ka viņam piemīt dabiskas diplomātijas un pierunāšanas spējas, kā arī laba humora izjūta, ir šarmants un dzīvespriecīgs.


Lauris Anstrauts – komandas kapteinis, nodarbojas ar interneta mārketingu, bet brīvajā laikā seko aktualitātēm mūzikā un mēdz kaut ko par to arī uzrakstīt, organizē mūzikas apbalvojumu «Austras balva». Interesējas arī par citiem tematiem un vienmēr grib paplašināt savu redzesloku. Patīk labs ēdiens un atrašanās patīkamu cilvēku kompānijā.

Linda Miķelsone – kapteiņa dzīvesbiedre, šobrīd strādā valsts pārvaldē un studē Radošās industrijas un izaugsmes menedžmentu Latvijas Kultūras akadēmijas un RTU apvienotajā maģistra programmā. Interesējas par kino, mākslu un popkultūru, vienmēr ir informēta par jaunākajām tendencēm sabiedrībā. Patīk kaķi un smieties.

Staņislavs Fisenkovs ar komandas kapteini pazīstams kopš laikiem, kad abi pievienojušies mūzikas bloga «Intro» autoru kolektīvam. Interese par aktuālo mūzikā nav zudusi, tāpat kā vaļasprieks kolekcionēt vinila plates. Ikdienā strādā IT nozarē. Patīk apceļot Latviju. Savulaik absolvējis Latvijas Universitātes Somugru bakalaura studiju programmu un apmaiņas programmas ietvaros mācījies un dzīvojis divās Somijas pilsētās.