• Ceturtdiena, 2020. gada 1. oktobris
  • Vārda diena: Lāsma, Zanda, Zandis
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

JAUNA SEZONA! «4. studija»

4. studija

Jau 31. jūlijā atgriežas populārais raidījums «4. studija». Kā jau ierasts, «neērtus jautājumus ērtākai ikdienai» risinās iemīļotie raidījuma vadītāji Sandra Kropa, Inese Vaikule, Ingus Ulmanis un Jānis Krops. Jaunajā sezonā raidījuma žurnālisti turpinās risināt plašai sabiedrībai aktuālas problēmas, palīdzēt saprasties un rast risinājumus ar ierēdņiem, palīdzēt risināt sociālas problēmas. Īpaša uzmanība šajā sezonā tiks veltīta bērnu drošībai un sabiedrības iesaistei sociāli nelabvēlīgu ģimeņu identificēšanā.

 

Sezonu atsākas laikā, kad vairums skatītāju vēl bauda vasaras atpūtu un steidz ievākt dabas veltes, raidījuma veidotāji lūkos, kā šogad veicies ar ražu un, kā to uzglabāt ziemas krājumos.

Pavasara sezonā skatītāji ar lielu interesi iesaistījās mūsu jaunajā sižetu rubrikā «Tava daba», kas top ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu. Cilvēka dabā ir mainīties, tāpēc ar sižetu ciklu «Tava Daba» turpināsim informēt un izglītot sabiedrību par atbildīgu dzīvesveidu, lai katrs no mums var mainīt savus ieradumus - savu dabu un kļūt pret vidi atbildīgs. Aicinām arī skatītājus sūtīt mums stāstus par cilvēkiem, kuri mainījuši savus ieradumus, lai palīdzētu videi ap mums tapt tīrākai. Šī sižetu cikla autore ir skatītāju iemīļotā raidījuma vadītāja Sandra Kropa.

Aicinām skatītājus iesūtīt savus jautājumus un ierosinājumus «4.studijai», rakstot uz: 4studija@ltv.lv vai meklējiet mūs sociālajos tīklos Twitter un Facebook.

Komentāri (1)

Silja Rubina
Labdien!
Noklausījos sižetu par ietvju tīrīšanu Rīgā. Uz jautājumiem atbildēja par zemes īpašnieku atbildību par ietvju tīrīšanu. Ne ar vienu vārdu netika pieminēti viendzīvokļa māju īpašnieki uz kuru pleciem ir uzkrauts pienākums tīrīt Rīgai piederošās ietves kā piespiedu bezmaksas pienākums. Kur paliek cilvēktiesību konvencija par piespiedu darbu?
Ar cieņu Silja Rubina

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!