Otrdiena, 30. oktobris

25. sērija

Anete baidās, ka viņai drīz būs jāmeklē jauns darbs. Lauris mēģina tikt galā ar Kristīnes sagādāto problēmu. Sporta kluba īpašnieks Elvis ierauga, ka Astrīdas kafejnīcā parādījušās jaunas, skaistas oficiantes. Emīlija cenšas atrast kopīgu valodu ar Kristīni. Samanta un Marta iesaistās šaubīgā avantūrā, un Dāvids ir spiests abas glābt. Veronika uzzina, ka viņas mazmeita skolas brīvlaikā bez atļaujas ir sākusi strādāt. Samanta paziņo Veronikai šokējošus jaunumus.

Trešdiena, 31. oktobris

26. sērija

Astrīda ir iedraudzējusies ar Kristapa mazajām meitām, un viņai ir nopietni plāni attiecībā uz pašu Kristapu. Anete negaidīti saņem ielūgumu uz modes skati Milānā. Irīna dusmojas, ka Niks grauj viņas autoritāti pārējo darbinieku acīs. Veronika pirmo reizi dzīvē nezina, kā rīkoties, un meklē Astrīdas palīdzību. Irīna izdomā, kā diskreditēt Aneti un panākt viņas atlaišanu. Dāvids saprot, ka viņam draud cietumsods.

Ceturtdiena, 1. novembris

27. sērija

Irīna turpina vīt intrigas pret Aneti. Niks ar skaipa palīdzību mēģina saprast, kas notiek redakcijā viņa prombūtnes laikā. Dāvids domā, ka Samanta viņu krāpj ar citu. Anete pārdzīvo, ka neviens viņai netic. Oskars izmanto situāciju savā labā. Dāvids un Samanta pārbiedē Zurabu, stāstot par saviem nākotnes plāniem. Lauris uzķeras uz Oskara meliem. Irīna paliek redakcijā pēc darba laika beigām un piedzīvo negaidītu pārsteigumu.