Latvijas futbola virslīga. FK "Spartaks" - FK "Ventspils"

Jūrmalas «Spartaks» un «Ventspils» iepriekšējās tikšanās reizes, vienmēr izcēlušās ar dinamisku spēli. Tāds arī šoreiz bija spēles sākums Slokas stadionā. Tomēr neliela aktivitāte piederēja viesiem no Kurzemes. Pirmo sešu minūšu laikā ventspilnieki izpildīja trīs stūra sitienus. Turklāt biežāk veica bīstamus sitienus Jūrmalas vārtu virzienā.
Puslaika beigās par ironisku situāciju parūpējās «Ventspils» galvenais treneris Igors Kļosovs. Pirms spēles viņu apbalvoja kā virslīgas mēneša labāko treneri, bet puslaika beigās par necieņu viņu uz tribīnēm izraidīja spēles galvenais tiesnesis – Andris Tremanis.
Otro puslaiku aktīvāk iesāka jūrmalnieki, bet spēles rezultātu uz tablo tas nemainīja. Savukārt «Ventspils» uzbrukumi kļuva arvien bīstamāki. 61. minūtē viesu centieni vainagojās ar vārtu guvumu – precīzam esot Tosinam Aijegunam. Spēles izskaņā Sergejam Jeremenko bija iespēja izlīdzināt rezultātu, bet bumba lidoja garām ventspilnieku vārtiem. Skanot signālam par spēles beigām – 1:0 Ventspils labā.

Intervija - Romāns Mickevičs, FK «Ventspils» pussargs

Uzvara izbraukumā ļāva ventspilniekiem nostiprināties virslīgas tabulas trešajā vietā ar 40 punktiem.