• Pirmdiena, 2021. gada 10. maijs
  • Vārda diena: Maija, Paija
  • Rīgā skaidrs, +13 °C, D vējš, 6,17m/s
LSM Bērnistaba

TV JAUNUMS! «Šodienas jautājums»

Šodienas jautājums

No 31. augusta LTV1 tiks demonstrēts jauns diskusiju raidījums «Šodienas jautājums», kas ēterā būs četras reizes nedēļā (no pirmdienas līdz ceturtdienai) uzreiz pēc «Panorāmas»– pulksten 20.34. Raidījumu vadīs pieredzējusī LTV Ziņu dienesta žurnāliste Anete Bērtule, redaktore – Alīna Lastovska, kura iepriekš strādājusi vairākos plašsaziņas līdzekļos.

Raidījums noritēs diskusijas formā – ar vienu, diviem vai vairākiem viesiem, plašāk skaidrojot un analizējot kādu no attiecīgās dienas svarīgākajiem notikumiem un meklējot atbildes uz sabiedrībai būtiskiem jautājumiem. Interneta pārraidē raidījums būs vērojams ar surdotulkojumu.

Komentāri (1)

Valdis Verners
Labdien.
Sekojot pandēmijas statistikai, mani pārsteidz viens konkrēts salīdzinājums. No 15. augusta līdz šodienai (19.11), tātad 98 dienās Igaunijā miruši 23 covid slimnieki, Latvijā - 109. Pat, ja ņemam vērā šo valstu iedzīvotāju proporciju: 1,88 milj. Latvijā, 1,33 milj. Igaunijā, tad līdzīga mirstībā Latvijā būtu 32 cilvēki,...bet ir šie 109.
Ļoti gribētu saprast...- dzirdēt no mūsu mediķiem: kādēļ Latvijā ir 3,4 reizes augstāka mirstība (109 : 32), salīdzinot ar Igauniju. Varbūt apzināti šāds jautājums netiek uzdots Viņķeles kundzei un citiem, jo laikam jau mums nāktos dzirdēt, ka mūsu mediķu iespējas ir vismaz 3 reizes mazākas ?!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!