Trešdiena, 31. augusts

1. sērija

Pēc daudziem strīdu un nesaprašanās gadiem Mārtins Grūbers un Anne beidzot saderinās. Viņi izbauda savu jauno mīlestību un ar aizrautību nododas iemīļotajam darbam. Fotomākslinieks Tims Hauzers vēlas pavadīt romantisku pēcpusdienu kalnos ar savu draudzeni Katju Banerti. Katja ir precējusies un nolēmusi pamest Timu, jo viņas vīrs atradis darbu Norvēģijā un visa ģimene plāno pārcelties. Tims un Katja dodas kalnos, kur abi sastrīdas, un Tims pēkšņi zaudē samaņu. Dakteris Grūbers steidzas palīgā un uzsāk plašu pacienta izmeklēšanu.

Ceturtdiena, 1. septembris

2. sērija

Mārtins Grūbers atrod Tima organismā vairākas metastāzes. Viņam rodas aizdomas par aizkuņģa dziedzera audzēju, un tas nozīmē, ka pacientam labākā gadījumā atlicis dzīvot pusgadu. Katja Banerte ir smagas izvēles priekšā. Mārtina Grūbera privātā dzīve šķiet ideāla, arī Hanss un Lilī cer, ka Anne un Mārtins vairs nestrīdēsies un drīz precēsies. Vienīgi, kad Anne paziņo, ka vēlas bērnu, viņš sāk aizdomāties. Līzbete raizējas par Hansa attiecībām ar Zuzanni, jo viņš pārāk daudz laika pavada Grūberu saimniecībā. Nedienas piemeklējušas Mārtina palīdzi Linnu Kemperi. Viņa ir palikusi bez drauga, dzīvokļa un mašīnas. 

Piektdiena, 2. septembris

3. sērija

Luīze Šturma ir jauna un dzīvespriecīga meitene, kura bauda dzīvi ar pilnu krūti, līdz pēkšņi apjauš, ka, iespējams, mantojusi no mātes slimību. Luīze meklē padomu pie daktera Grūbera, kurš cenšas atbalstīt meiteni, cik vien iespējams, bet galīgais lēmums ir jāpieņem viņai pašai. Luīze vēlas būt brīva, apceļot pasauli un neuzņemties nekādus pienākumus vai saistības, bet tad viņa uzzina, ka gaida bērnu no nesen iepazīta puiša Jana Bēringera, kura attieksme pret dzīvi ir daudz nopietnāka.

12+