Trešdiena, 31. augusts

1. sērija

Bizonu Billa atrakcijās, kas veidotas mežonīgo rietumu stilā, izrādes laikā nejauši tiek nogalināts viens no dalībniekiem Žoklis Makrolinss. Aizdomās turamais Zibens Vilkokss apgalvo, ka vienmēr šāvis garām biedram, tāpēc īstais slepkava ir kāds cits. Bet tikmēr Brekenrīda sieva ir iestājusies atturības biedrībā un sākusi cīņu ar vīra dzeršanas netikumu.

Ceturtdiena, 1. septembris

2. sērija

Dzenoties pakaļ jaunu sieviešu slepkavam Hārlenam Orgilam, Toronto ir ieradies Skotlendjarda detektīvs Skenlons. Viņš ir pārliecināts, ka Albertas Mofetas slepkavība ir tikai pirmā un ka tai sekos vēl septiņas. Brekenrīds iedod Mērdokam divas biļetes uz dinozauru balli. Mērdoks sadūšojas uz to uzaicināt dakteri Ogdenu, taču izrādās, ka viņš neprot dejot.

Piektdiena, 2. septembris

3. sērija

Dinozauru balles laikā notiek mēģinājums iznīcināt vērtīgu paleontoloģijas atradumu, kā arī tiek atrasts nogalināts profesora Bārklija Bleika asistents. Tā kā detektīvs Mērdoks un daktere Ogdena ir šo svinību viesi, viņi uzreiz ķeras pie darba, taču drīz vien saskaras ar neparedzētu apgrūtinājumu. Toties viņiem rodas iespēja izmēģināt kādas jaunas ierīces prototipu.

12+