Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - BK "Ogre"

Šī bija abu komandu otrā cīņa turnīrā. Pirmajā, kā zināms, viesos stabili uzvarēja vefieši. Arī šodien rīdzinieki jau ar laukuma saimnieku tiesībām vairāk vai mazāk visu laiku kontrolēja spēles gaitu. Tiesa, pirmajā puslaikā vadībā svārstījās amplitūdā no 17 līdz 2 punktiem. Turklāt, ja ogrēnieši rindās ar rezultativitāti izcēlās tikai Andrē Valkers, tad VEF sastāva punktu krāšana notika vienmērīgāk. Atpūtā ejot, rezultāts bija 49-38 mājinieku labā. Otrajā spēles daļā rīdzinieki atradās apmēram 10 punktus priekšā «Ogres» basketbolistiem. Tomēr pēdējās ceturtdaļas sākumā ar sekmīgiem tālmetieniem, viesi atpalicību samazināja līdz intriģējošiem četriem punktiem. Taču tūlīt pat VEF, Aigara Šķēles diriģēti, visu atgrieza atpakaļ iepriekšējās sliedēs, un pēdējās minūtēs viss jau bija skaidrs. Vefam kārtējā uzvara turnīrā ar 83-76. Šķēle mačā atzīmējās ar 21 punktu, 6 piespēlēm un iegūtajām 5 atlēcošajām bumbām.

Intervija - Aigars Šķēle, «VEF Rīga» aizsargs

Ar sešām uzvarām sešās spēlēs «VEF Rīga» ir pārliecinoši līgas līderi, bet ogrēnieši ar trim panākumiem ieņem sesto pozīciju.