Latvijas vīriešu florbola virslīga. "Lielvārde/FatPipe" – "Ķekava"

Latvijas vīriešu virslīgā šodien kārtas centrālā spēlē «Lielāvārde/FatPipe» uzņēma līderus «Ķekavas» florbolistus. Pirmajā trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem. Bet otrajā periodā īsā laika spīdī – vispirms Antons Žuks vadībā izvirzīja lielvārdiešus, tad Gints Klēģers panāca izlīdzinājumu, bet tūlīt pat Niks Blumfelds atkal panāca mājinieku vadību ar 3-2. Trešās trešdaļas sākumā ķekavnieki kārtējo reizi rezultātu izlīdzināja. Pēc tam viesiem vēl bija pāris izdevības jau iegūt vadību, taču mazliet pietrūka precizitātes. Atrisinājums nāca sešas minūtes pirms spēles beigām, kad ar meistarīgu metienu «Lielvārdes» labā vārtus guva Juris Sandis Jēgers. Spēles beigās viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr tas neko nedeva.