Pirmdiena, 31. oktobris

2. sērija

Deju maratona laikā tiek nolaupīts viens no dalībniekiem Šons. Frenkija piedāvā savu palīdzību viņa draudzenei Odrijai. Drīz viņa saprot, ka īstais laupītāju mērķis bija kāds cits. Turklāt Šonam steidzami nepieciešams eksperimentāls medikaments, tāpēc glābšanai atliek pavisam maz laika. Izmeklēšanas laikā Frenkija iepazīstas ar jauno policijas detektīvu Greisonu.

Otrdiena, 1. novembris

3. sērija

Mēriju uzaicina piedalīties raidlugas lasījumā, taču viņa atklāj, ka tās autora mērķis ir pavisam cits. Billa māsai šķiet, ka brālis tiekas ar nepiedienīgu sievieti, un viņa lūdz Trūdiju to noskaidrot. Pie Frenkijas vēršas Paika kundze, kuras vīru tur aizdomās par bankas aplaupīšanu.

Trešdiena, 2. novembris

4. sērija

Trūdija kopā ar māti piedalās labdarības pasākumā, kuru apmeklē arī cilvēktiesību aizstāvis Markuss Gārvijs. Kad tiek nolaupīta saziedotā nauda un nogalināts cilvēks, nākas iesaistīties arī Frenkijai. Negaidīti Trūdija saņem vilinošu darba piedāvājumu.

Ceturtdiena, 3. novembris

5. sērija

Toronto ierodas Koko Šanele ar savu jaunāko tērpu kolekciju, taču kāds mēģina viņu nogalināt. Tā kā policija nepievēršas lietai gana nopietni, izmeklēšanā iesaistās Frenkija un Trūdija. Frenkija atklāj, kas slēpjas aiz skandalozās tenku slejas autores Pomādes segvārda.

Piektdiena, 4. novembris

6. sērija

Pirms ļoti svarīgas spēles sieviešu beisbola komandā tiek nogalināta spēlētāja. Mērija stājas viņas vietā, lai palīdzētu gan komandai, gan izmeklēšanai. Frenkija iepazīstas ar Besiju Stārkmenu, kura, kā izrādās, nodarbojas ar dažādām nelikumīgām darbībām.

12+