Pirmdiena, 31. oktobris

4. sērija

Billijs Henšovs ļoti mīl savu Mēriju, bet, kā jau puisietim klājas, savu reizi arī viņam jāpasēž krogā. Drīz abiem būs pirmā kāzu jubileja – pirmais mēnesis laulībā. Billijs ļoti vēlas sieviņai sagādāt kādu pārsteigumu, kaut naudiņas dāvanai nav. Viņš ļaujas pierunāties un kopā ar savu bērnības draudzeni Tīģerliliju slepus dodas uz deju zāli, lai piedalītos deju maratonā, kurā uzvarētājus gaida naudas balva. Aivija un Mērija ir pārliecinātas, ka Billijs devies neceļos.

Otrdiena, 1. novembris

5. sērija

Aivijas tante mācās braukt ar automašīnu un sagādā ne mazums satraucošu brīžu savam braukšanas skolotājam Ērnijam. Mērija atrod kādu intriģējošu fotogrāfiju, kas aizsāk pamatīgu ģimenes drāmu, taču, kad Mērija dodas izdibināt ko vairāk, viņas ar Aiviju uzzina pavisam neparastu stāstu.

Trešdiena, 2. novembris

6. sērija

Ik gadu Oldšovā notiek kalnā skriešanas sacensības. Aivija un Billijs tās uztver kā jauna darba iespēju. Turpat apgrozās arī viņu sīvākā konkurente Hilda Pardo. Kad nesaskaņas sasniedz augstāko punktu, viņi nolemj sarīkot savas sacīkstes. 

Ceturtdiena, 3. novembris

7. (nosl.) sērija

Mērija ļoti vēlas pielikt roku ģimenes uzņēmumā. Taču, piedzīvojuši kārtējo izgāšanos, Aivija un Billijs nolemj, ka viņiem nepieciešams māceklis. Izrādās, pieņemtais vīrs ir sens Mērijas paziņa. 

12+