Pirmdiena, 31. oktobris

3681. sērija

Lija viena pati atgriežas viesnīcā un paziņo Verneram, ka Roberts un Ariāna tika nolaupīti. Robertam ar Ariānu izdodas atbrīvoties no ieslodzījuma un aizbēgt mežā. Ariāna slepus sazinās ar Ēriku un paziņo, ka viss rit pēc plāna. Maija uzzina, ka Floriāns un Konstance pavadījuši kopā nakti, un saprot, ka Floriāns nevēlas būt kopā ar viņu. Floriāns pamana, ka viņa stratēģija darbojas, un nolemj turpināt. Maksis apsola Gerijam, ka viņš varēs apmesties pie Zonnbīhleriem, bet tad Hildegarde nejauši noklausās Makša sarunu ar aprūpes namu.

Otrdiena, 1. novembris

3682. sērija

Ariāna un Roberts bezcerīgi maldās pa mežu, līdz iestājas tumsa, abi saprot, ka būs jānakšņo zem klajas debess. Ariāna konstatē, ka nakts laikā ir samircis viņas telefons un viņa palikusi bez saziņas līdzekļa. Pēc sarunas ar Ēriku Lija atceras, ka Ēriks viņu brīdināja piesargāties no Ariānas, kura nolēmusi iekarot Robertu. Lija nolemj likt Ērikam atzīties, kur atrodas Roberts un Ariāna. Konstance uzzina, ka viesnīca rīko labdarības balli Floriāna ārstēšanai, un piedāvā savu palīdzību. Konstance nolemj maldināt balles viesus, lai iegūtu dāsnākus ziedojumus. Gerijs piekrīt doties ar Maksi uz Manheimu un atvadās no Širīnas un draugiem. 

Trešdiena, 2. novembris

3683. sērija

Robertam izdodas atrast ceļu laukā no meža, un abi atgriežas “Firstenhofā”. Lija ir priecīga par Roberta izglābšanos, tomēr viņas aizdomas par Ariānas dalību nolaupīšanā tikai pastiprinās. Lija meklē padomu pie Kristofa. Par spīti šaubām, Floriāns piekrīt Konstances idejai un ļauj labdarības ballē sevi publiski bildināt. Maija aizvien cer, ka Floriāns kļūs vesels un viņi atkal varēs būt kopā. Maksis tomēr pārdomā un atļauj Gerijam palikt Bihlheimā. Gerijs vēlas, lai Širīna pildītu doto solījumu un ietu kopā ar viņu uz kino. Širīna meklē atrunas. 

Ceturtdiena, 3. novembris

3684. sērija

Nolaupīšanas plāns tomēr neizdodas, kā cerēts. Ariāna saprot, ka ir patiesi iemīlējusies Robertā. Viņa nevēlas pieļaut šīs jūtas un meklē palīdzību pie Ērika. Maija ir šokā pēc Konstances bildinājuma un saprot, ka Floriāns viņai ir zudis. Tikmēr Floriāns un Konstance uzdodas par pārīti un cenšas iegūt trūkstošo finansējumu no bagātas baroneses. Lai pierādītu, ka ir meistarīgāki boules spēlētāji, Kristofs un Rozālija izaicina Alfonsu un Hildegardi uz pārbaudes spēli. Kristofs liek Rozālijai vilties.

7+