Pirmdiena, 31. oktobris

117. sērija

Salvadors ir izdomājis, kā atmaskot donu Rikardo un izbeigt opija kontrabandu. Taču Migelam rodas aizdomas pret Salvadoru, un viņš uztic savas bažas Rikardo. Tikmēr Marokā Karlitosa veselības stāvoklis ir kritisks, un Kristovals uzzina, ka neviena no apkārtnes slimnīcām nevar uzņemt pacientu. Elisa lūdz savam tēvam, lai viņš pieņem Mersedesu darbā par viņu kalpotāju. 

Trešdiena, 2. novembris

118. sērija

Kafejnīca “Ambigū” grasās rīkot balli, un Fransiska beidzot izstāsta māsām par savām attiecībām ar Gavrjelu. Diānu pārsteidz Salvadora pēkšņā attieksmes maiņa un laipnība, tomēr viņa nespēj viņam līdz galam uzticēties. Rikardo nolemj izlikt Salvadoram lamatas un atmaskot nodevēju. 

Ceturtdiena, 3. novembris

119. sērija

Fransiska nolemj rīkot mājās svētku maltīti, lai iepazīstinātu ģimeni ar Gavrjelu. Bīstoties, ka viņu dēls apkaunos sevi, Enrike un Antonija māca viņam labas manieres. Blanka jūtas arvien sliktāk, un ārsts diagnosticē saindēšanos. Rodolfo atklāj, ka donja Doloresa indē Blanku ar arsēnu, un draud ieslodzīt māti trakomājā. 

Piektdiena, 4. novembris

120. sērija

Adela atklāj, kas patiesībā notiek ar bāreņiem Svētās sirds patversmē, un ir šokēta, uzzinot, ka arī Karolīna ir saistīta ar bērnu tirdzniecību. Kad Salvadoram tomēr neizdodas atmaskot donu Rikardo, viņš nolemj izstāstīt Diānai, ka ir atguvis atmiņu, taču viņa plāni pajūk. Tikmēr Kristovals un Marina nolemj pamest kara zonu Marokā un atgriezties Spānijā. 

12+