• Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
  • Vārda diena: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
  • Rīgā skaidrs, +24 °C, D/DA vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

«Gada notikumu apskats 2018»

Gada notikumu apskats

2018.gads mūsu valstij bijis īpašs – simtgades zīmē. Un simtgade piesaukta ne vien 18.novembra kontekstā. Simtgades Dziesmu un deju svētki, kas, neskatoties uz traci ar biļešu tirdzniecību, bija emocionāli saviļņojoši un iedvesmojoši. Mums bija simtgades vasara - karsta un gara. 

Simtgades Saeimas vēlēšanas, kas politiski karstu uzturēja arī rudeni.  Karsti izvērtās arī jautājumi – kurš būs nākamais valdibas vadītājs un, kurš būs nākamais, pēc kura ieradīsies vīri melnās maskās ar KNAB zīmotnēm? Slepeni darījumi, neizpildāmi solījumi, nebeidzamas reformas. Cilvēki, kuri mūs pārsteidza un notikumi, kādus nevarēja paredzēt. Par visu, kas šogad bijis īpašs un ievērības cienīgs, Vecgada vakarā atgādinās LTV Ziņu dienesta žurnālisti 2018.gada apskatā.  Pārcilājot 2018.gada notikumus, pārlaposim arī aizvadīto simt gadu laikā izdoto presi, lai pārliecinātos, ka tiešām nav nekā jauna šajā pasaulē. Gada apskata režisore Dace Slavinska, bet to vadīs Anete Bērtule un Jānis Geste.

 

19:40 Latvijas Sirdsdziesmas speciālizlaidums. RETRO.

Vecgada vakarā tradicionāli vēl tiek veikti pēdējie sagatavošanās darbi Jaunā gada sagaidīšanas ballītei.

Ko ģērbt? Kā dejot? Kā justies? Kādu mūziku izvēlēties?

Raidījuma «Latvijas Sirdsdziesma» retro speciālizlaidums kopā ar trim profesionālākajiem savas lietas zinātājiem valstī – Elitu Patmalnieci, Normundu Rutuli un Gundaru Āboliņu – mēģinās Vecgada vakarā palīdzēt jums šajos svarīgajos jautājumos ar muzikālām konsultācijām. Ja ne gluži ar gatavām receptēm, tad ar atziņām un piemēriem iedvesmai un labam noskaņojumam noteikti! Šoreiz Latvijas TV arhīvu materiāli jūs priecēs turpat vai apaļu stundu!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Rīta Panorāma. Speciālizlaidums Lieldienās

Gada notikumu apskats

Gada notikumu apskats 2020

Gada notikumu apskats
Anotācija

Gada notikumu apskats 2020

Gada notikumu apskats

Gada notikumu apskats 2019

Gada notikumu apskats
Anotācija

Gada notikumu apskats 2019

Gada notikumu apskats