• Pirmdiena, 2020. gada 10. augusts
  • Vārda diena: Inuta, Brencis, Audris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Sirdsdziesmas speciālizlaidums «RETRO»

Latvijas Sirdsdziesma

Vecgada vakarā tradicionāli vēl tiek veikti pēdējie sagatavošanās darbi Jaunā gada sagaidīšanas ballītei. Kā saposties? Kā dejot? Kā justies? Kādu mūziku izvēlēties?

Raidījuma «Latvijas Sirdsdziesma» retro speciālizlaidums kopā ar trim profesionālākajiem savas lietas zinātājiem valstī – Elitu Patmalnieci, Normundu Rutuli un Gundaru Āboliņu – mēģinās Vecgada vakarā palīdzēt jums šajos svarīgajos jautājumos ar muzikālām konsultācijām.

Ja ne gluži ar gatavām receptēm, tad ar atziņām un piemēriem iedvesmai un labam noskaņojumam noteikti! Šoreiz Latvijas TV arhīvu materiāli jūs priecēs turpat vai apaļu stundu!

Komentāri (1)

Arnis Pinkulis
Labdien! Viss, ko dara Sirdsdziesmas veidotāji, mūsu paaudzei ir ļoti labi, sirsnīgi un vajadzīgi! Tikai žēl, ka koncerti notiek Lielvārdes estrādē, kur mūziķi no skatītājiem atdalīti ar ūdens barjeru, pie kam mūzikas ritmā nav iespējams ļauties dziesmu un daiļo dāmu valdzinājumam...?! Kādreiz regulāri apmeklēju burvīgos sarīkojumus Ventspilī Reņķa dārzā, jo esmu kuldīdzinieks un, protams, ka mīļākā grupa ir Rumbas kvartets! Bet tagad tikai tāpēc, lai sēdētu tālu no estrādes un nedejotu, nebūtu ar sirdi un dvēseli iekšā tajā virpulī, neredzu jēgu braukt šo ceļa gabalu, tad jau tik pat labi sēžu pie televizora un uzdejoju ar savu mīļo sieviņu! Žēl, bet varbūt tomēr ir iespējams atgriezt Sirdsdziesmai tās burvīgo kopā būšanu?!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Latvijas Sirdsdziesma līgo!»

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesmu fināls 1

Latvijas Sirdsdziesma

Latvijas Sirdsdziesma 25

Latvijas Sirdsdziesma
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! «Latvijas Sirdsdziesma līgo!»

Latvijas Sirdsdziesma