• Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs
  • Vārda diena: Jēkabs, Žaklīna
  • Rīgā skaidrs, +24 °C, Z vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli. Vecgada speciālizlaidums

Populārās mūzikas koncerti

Sagaidot jaunu un laimīgu gadu, ar cieņu un smaidu sejā atskatīsimies uz iepriekšējo, ne mazāk laimīgo, gadu. Savu redzējumu uz aizgājušajiem notikumiem prezentēs allaž ar asprātībām dzirkstošais šova «Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli» vadītājs Jānis Skutelis Vecgada vakara speciālizlaidumā.

Lai apskats būtu visaptverošs, ielūkosimies septiņās svarīgākajās tēmās - politikā, Latvijas simtgadē, skatuvē, kino, sportā, interneta pasaulē un «vispābā». Katru nozari būs aicināts pārstāvēt viszzinošs eksperts - Guntis Bojārs, Pauls Timrots, Henrieta Verhoustinska, Dita Rietuma, Reinis Ošenieks, Kristiāns Bērziņš un Žigis.

Visu muzikālā «mērcē» pasniegs šī gada muzikālo hitu autori: Juris Kaukulis, Saulkrastu jauktais koris «Anima», The Sound Poets, ansis un Kristīne Pāže, Ozols, Instrumenti, Viņa un Mazais Princis.

Kā ierasts, Jānim Skutelim noturēt humora fortu palīdzēs nenogurdināmie ieročnesēji - grupa «Dziļi Violets» un triecienžurnālists Ēriks Palkavnieks

Komentāri (1)

Viesturs Pirro
Šovs bija ļoti labs, paldies. Varētu teikt - labākais Vecgadā, kādu esmu redzējis. Asprātīgs, īss, konkrēts, tiešs. Tikai viena lieta man nelikās vietā un otra aizskāra: neveiklie joki par pāvestu Francisku un populārā Ziemassvētku korāļa "Jūs bērniņi, nāciet" nejēdzīgā kariķēšana. Tas bija, manuprāt, primitīvi un nožēlojami. Lūdzu, pasakiet tiem diviem zeļļiem, vienam ar svecīti rokās un otram - ķērcējam mikrofonā, ka ir lietas, kas nav ķēmojamas: korāļi, himnas u.c. skaņdarbi, kurus normāli cilvēki uzskata par svētiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Rīgas svētku lielkoncerts «Rīgas sirds»

Populārās mūzikas koncerti

Raimonds Pauls « Vasaras noskaņās». Koncerts

Populārās mūzikas koncerti
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Raimonds Pauls «Vasaras noskaņās». Koncerts

Populārās mūzikas koncerti

Dārza svētku koncerts #ģimeneslokā

Populārās mūzikas koncerti