Puaro tēls no 1920. līdz 1975. gadam ir parādījies vairāk kā 80 literāros darbos, viņu ir atveidojuši tādi aktieri kā Deivids Sušē un Orsons Velss. Puaro tēla atveidotājs Sušē savu lomu televīzijas seriālā “Agata Kristi. Erkils Puaro” atveidojis jau kopš 1989. gada.

1. sērija

Slepkavība Hikorijas ielā 

Universitātes hostelī notiek sīkas zādzības, un mis Lemona aicina Puaro izmeklēt šos noziegumus. Notikumi strauji attīstās, un drīz tiek atrasts pirmais līķis. Vai Puaro izdosies noskaidrot īsto vainīgo?

2. sērija

Erkila Puaro Ziemassvētki 

Kādas ietekmīgas un bagātas ģimenes tēvs uzaicina savus pieaugušos bērnus uz Ziemassvētku svinībām. Īsi pirms brīvdienām viņu atrod ar pārgrieztu rīkli. Aizdomās turamais ir kāds no ģimenes, un Puaro jānoskaidro, kurš tas ir.

3. sērija

Slepkavība golfa laukumā

Puaro dodas uz Francijas piekrastes pilsētiņu tikties ar kapteini Heistingsu. Laikā, kad abi ietur pusdienas vietējā viesnīcā, Puaro uzmeklē Pols, kurš apgalvo, ka ir apkrāpts. Puaro piekrīt apciemot Polu viņa mājās. Atklājas, ka Pols ir nolaupīts, bet sieva sasieta un atstāta abu guļamistabā. Puaro notikušo saista ar kādu senu lietu. Golfa spēles laikā Heistingss atrod Pola līķi. Blakus tam atrodama mīlestības vēstule ar parakstu “BD”. Vietējais ciemata detektīvs Žiro tīko lietu atrisināt pats. Puaro kļūst par Žiro sāncensi.

4. sērija

Mēmais liecinieks

Namā pie ezera sacensību laikā uzsprāgst Čārlza laiva. Izabella un Džūlija atbraukušajiem detektīviem Puaro un Heistingsam apgalvo, ka negadījumu jau pareģojušas. Abas māsas turpina pareģojumus un apgalvo, ka briesmās ir arī Čārlza tante Emīlija un nama īpašnieks. Nākamajā naktī Emīlija paslīd un krīt pa kāpnēm. Puaro Emīliju brīdina veikt izmaiņas testamentā, tomēr jau ir par vēlu. Emīlija mirst, un Puaro uz kāpnēm pamana bojājumu.

Agatha Christie’s Poirot 6. Lielbritānija, 1994.

Lomās: Deivids Sušē, Filips Džeksons, Paulīne Morana, Hjū Freizers u.c.

12+