• Sestdiena, 2021. gada 17. aprīlis
  • Vārda diena: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
  • Rīgā skaidrs, +9 °C, ZA vējš, 3,60m/s
LSM Bērnistaba

Saplēstā krūze

Galvenie varoņi

No kreisās: Jēkabs/Jēcis (Mārtiņš Upenieks), Nate (Ieva Segliņa), Ēriks (Kaspars Dumburs), Liesma (Kristīne Nevarauska), Kārlis (Imants Strads). 

 

NATE (Ieva Segliņa)

Čakla un izdarīga «Rijkuru» kalpone, kuras dzīve pēkšņi mainās brīdī, kad viņa iemīlas «Noriešu» saimniekā Ērikā. Atņemot savai draudzenei Liesmai vīrieti, Nate vēl nenojauš, cik skarbi pārbaudījumi viņu gaida nākotnē. Nate iet caur uguni un ūdeni, lai nosargātu savu mīlestību, kā arī panāktu sev un savai ģimenei materiālu labklājību. Viņa pierunā Ēriku nopirkt dzirnavas, atver savu bodi, strādā diennaktīm, bet vienā brīdī attopas pie sasistas siles — izrādās, ka Ērikam viņas pūliņi nav vajadzīgi...


ĒRIKS (Kaspars Dumburs)

Jaunais «Noriešu» saimnieks Ēriks ir šarmants, pievilcīgs un sieviešu mīlēts, tikai viena nelaime — zemes darbi viņam absolūti neiet pie sirds. Ēriku valdzina viegla nauda, sievietes, azartspēles. Nates mīlestība liek Ērikam uz brīdi noticēt ģimenes dzīves skaistumam, tomēr dziļākajā būtībā viņš nav gatavs apstāties pie kaut kā viena — viņa azartiskā daba pieprasa jaunus kairinājumus.


LIESMA (Kristīne Nevarauska)

Skaistā un kaislīgā «Rijkuru» saimniekmeita Liesma ir gatava uzsākt laimīgu ģimenes dzīvi ar mīļoto Ēriku, tomēr viņas plāniem nav lemts piepildīties — Ēriks, bēgot no atbildības par Liesmas gaidāmo bērnu, izvēlas kopdzīvi ar Nati. Liesma ir pārāk lepna, lai paliktu viena ar mazuli tēva mājās, tāpēc labāk izvēlas laulību ar nemīlamu vīrieti — krodzinieku Kārli. To darot, viņa pat nenojauš, par kādu elli viņas dzīvi pārvērtīs vīramāte Lūcija.


KĀRLIS (Imants Strads)

Apaļīgais, omulīgais, labsirdīgais un neveiklais krodzinieks Kārlis pats netic savai laimei, kad piepildās viņa mūža lielākais sapnis — apprecēt Liesmu. Viņš ir pats rūpīgākais, gādīgākais un mīlošākais vīrs pasaulē — līdz brīdim, kad uzzina, ka Liesmas bērna tēvs ir Ēriks. Kārļa dzīvē ienāk šaubas, izmisums, naids un dusmas — jūtas, par kuru eksistenci līdz šim viņš nav pat nojautis.


JĒCIS (Mārtiņš Upenieks)
 
Jēcis nav runātājs, viņš ir darītājs. Strādīgs kalpu puisis, vienmēr gatavs izvicināt dūres par taisnību. Gadiem ilgā mīlestība pret Nati paliek nepiepildīta — Nate izvēlas Ēriku. Jēcī krājas dusmas un aizvainojums, viņš nespēj saprast, ko sievietes atrod tādā brunču medniekā kā Ēriks. Mierinājumu Jēcis gūst darbā un vecā, viedā Ķieķa tēva sabiedrībā. Jēča krietnums tiek atalgots — pēc ieilgušās vecpuiša dzīves un nereālajiem sapņiem par Nati viņš sastop jaunu mīlestību.
 

Meklēt raidījumu

Raidījumu arhīvs

Marts Aprīlis
2021
Maijs
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9