• Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs
  • Vārda diena: Jēkabs, Žaklīna
  • Rīgā skaidrs, +24 °C, Z vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

LČ pludmales volejbolā. Cēsu posms. Spēle par 3. vietu sievietēm. Tiešraide

Cēsīs pērn bija fināla posms Latvijas čempionātā, tas notika augustā, kad pandēmijas ierobežojumu arī tikpat kā nebija. Toreiz spēlēja visi mūsu labākie, jo tā vēl vairākiem duetiem bija atlase un Eiropas čempionātu septembrī Jūrmalā. Šosezon tas ir trešais sezonas posms (sievietēm otrais) un notiek pašā Tokijas olimpisko spēļu priekšvakarā. Grūti spriest par dalībnieku sastāvu, taču, ja nebūs arī divu vai trīs labāko duetu, tad pārējie spēlēs. Pērn Cēsīs sievietēm par trešo vietu sacentās divi jaunie Latvijas dueti un Marta Ozoliņa ar Luīzi Skrastiņu diezgan negaidīti trijos setos pievieca šī dueļa favorītes Aneti Namiķi un Varvaru Brailko.

Skaties

Apbalvošanas ceremonija

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

Intervija ar Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

Finālcīņas spilgtākās epizodes

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

Intervija ar Aneti Namiķi un Martu Ozoliņu

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

Zelta mača spilgtākās epizodes

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

Anotācijas

Anotācija

LČ pludmales volejbolā. Cēsu posms. Fināls vīriešiem. Tiešraide

Lielais fināls Cēsīs sezonas trešajā posmā. Pirms gada uzvarēja Samoilovs ar Šmēdiņu, kas finālā trijos setos pārspēja Pļaviņu un Toču. Diezin vai tāds būs šī gada fināls Cēsīs, mūsu labākajiem jāgatavojas Tokijas olimpiskajām spēlēm, ka sāksies jau jaunnedēļ. Pirmajā sezonas posmā Saulkrastos gan triumfēja Pļaviņš ar Toču, taču tas bija jūnija vidū, kad laika līdz Tokijas spēlēm vēl gana. Tagad būs iespēja kādam no jaunajiem duetiem, visaugstāk reitingā tad no viņiem ir Mihails Samoilovs ar Aleksandru Soloveju. Pērn Cēsīs gan sev labi apliecināja arī Daniels ar Reliņu, kas gan šādā sastāvā šogad sezonas sākumā nestartēja.

Anotācija

LČ pludmales volejbolā. Cēsu posms. Fināls sievietēm. Tiešraide

Lielais fināls sievietēm Cēsīs. Ja nespēlē Kravčenoka ar Graudiņu, tā būs iespēja izcelties citām. Reitingā jau faktiski visaugstāk no citiem duetiem ir Namiķe ar Brailko, taču arī viņas ir jaunas un reizēm var būt visai nestabilas, ko apliecina visa pērnā sezona un jo īpaši pēdējais Latvijas čempionāta posms tieši Cēsīs.

Meklēt raidījumu

Raidījumu arhīvs

Jūnijs Jūlijs
2021
Augusts
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8