PK kvalifikācijas spēle futbolā. Latvija - Andora. 4:0

PK kvalifikācijas spēle futbolā. Latvija - Andora. 3:0

Anotācijas

Anotācija

Pasaules kausa kvalifikācijas spēle futbolā. Latvija - Andora. Tiešraide

Pēdējais mačs šajā atlases ciklā Latvijas izlasei un vismaz tas jāaizvada godam. Pretiniekos mūsu grupas pastarīši, bet ilgu laiku Andora pat turnīra tabulā bija mūsējiem priekšā, priekšpēdējā vietā. Protams, arī Andorā māk spēlēt futbolu, taču lai vai kā nebūtu, šīs mazās valsts izlasi jau nu savā laukumā tomēr vajadzētu uzvarēt. Latvijas valstsvienībai futbolā pēdējā laikā klājas plāni, valstu reitingā ir antirekords un nu jāsāk rāpties laukā no šīs bedres. Šī būs reize, kad pašiem vajadzēs daudz kontrolēt bumbu un meklēt savas iespējas uzbrukumā. Pirms spēles, pārtraukumā un arī pēc cīņas arī aktuālā futbola studija ar ekspertiem, tāpat dzirdēsit arī intervijas ar pašiem futbolistiem.

Anotācija

Pasaules kausa kvalifikācijas spēle futbolā. Fēru salas - Latvija. Tiešraide

Priekšpēdējā spēle šajā atlases ciklā Latvijas izlasei un arī pārējam komandām šajā grupā. Latvija ir pēdējā vietā savā kvalifikācijas grupā, pat aiz Andoras un teorētiski šajā ciklā var apsteigt vairs tikai divas komandas – jau pieminēto Andoru un arī šāvakara pretiniekus. Tieši ar šīm abām komandām Latvijai vai šogad atlikuši divi mači. Izlasei antirekords zaudēto spēļu ziņā pēc kārtas, astoņos mačos gūti tikai trīs vārti, bet nu reiz šādai neveiksmju sērijai vajadzētu beigties. Fēru izlase nepieder pie grupas favorītēm, tā ir ceturtā ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs (Latvijai ir trīs punkti), bet pirms gada spēja Rīgā uzvarēt Latviju ar 2- 0. Jāmēģina meklēt risinājumi un uzlabot savu sniegumu gan aizsardzībā, gan arī laukuma vidusdaļā un uzbrukumā, līdz šim izlases sniegums bijis ļoti nevienmērīgs. Pirms spēles, pārtraukumā arī aktuālā futbola studija.