• Pirmdiena, 2021. gada 19. aprīlis
  • Vārda diena: Vēsma, Fanija
  • Rīgā skaidrs, +9 °C, A/ZA vējš, 4,12m/s
LSM Bērnistaba

Latvijas handbola izlase

EČ atlases spēle handbolā. Latvija – Norvēģija. Tiešraide

Latvijai vēl trīs spēles Eiropas čempionāta atlasē un tikai teorētiskas izredzes kvalificēties finālturnīram. Lai to paveiktu, vajadzētu gūt vēl divas uzvaras, tostarp arī pret ļoti spēcīgo Norvēģiju. Norvēģi piekrituši abus mačus aizvadīt šonedēļ Latvijā, kas gan ir neliels plus mūsu valstsvienībai. Daudz kas būs atkarīgs no Norvēģijas sastāva, izlase jau reiz nespēlēja spēcīgākajā sastāvā pret Baltkrieviju un piedzīvoja zaudējumu. Ja atbrauc vairums pamatsastāva spēlētāju, Latvijas cerības ir minimālas.

Skaties

Intervija ar Nilu Miķelsonu

Latvijas handbola izlase

Daiņa Krištopāna pirmie četri vārti spēlē

Latvijas handbola izlase

EČ atlases spēle handbolā. Latvija - Baltkrievija

Latvijas handbola izlase

Latvija – Itālija. Intervija ar Daini Krištopānu

Latvijas handbola izlase

Anotācijas

Anotācija

EČ atlases spēle handbolā. Latvija – Baltkrievija. Tiešraide

Pēdējā cikla spēlē Latvijai izbraukuma mačs pret Baltkrieviju. Savā laukumā Valmierā baltkrieviem zaudēts un jācer uz mazu brīnumu Minskā, mājinieku sastāvs kopumā tomēr spēcīgāks un pēdējās savstarpējās spēlēs pretinieki arī bijuši labāki. Tiesa, ja vēl Latvijai tobrīd vēl pastāvēs kaut mazākās izredzes kvalificēties finālturnīram, cerības vēl nebūs zudušas un visādi var būt. Ja viss būs skaidrs jau pirms pēdējās kārtas, tad šai spēlei vien formāla nozīme.

Anotācija

EČ atlases spēle handbolā. Latvija – Norvēģija. Tiešraide

Otru dienu pēc kārtas savā starpā tiksies Latvijas un Norvēģijas valstsvienības. Atkarībā no rezultātiem raudzīsim, vai vēl būs palikusi kāda intriga cīņā par ceļazīmēm uz Eiropas čempionāta finālturnīru. Labākās izredzes kvalificēties ir Norvēģijai un Baltkrievijai, salīdzinoši ar Latviju, savstarpējās spēlēs priekšroka ir pat Itālijai. Pandēmijas laikā ilgi vietējais čempionāts Latvijā nenotika, diemžēl daudzi spēlētāji šajā ciklā nebija tajā labākajā formā, tostarp izlases līderis Dainis Krištopāns, kurš ikdienā spēlē Eiropas visaugstākajā klubu līmenī.

Meklēt raidījumu

Raidījumu arhīvs

Marts Aprīlis
2021
Maijs
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9