• Trešdiena, 2019. gada 22. maijs
  • Vārda diena: Emīlija
  • Rīgā +17.3°C, R vējš 0.9m/s, 756mm Hg, 77%
LSM Bērnistaba

Pasaules čempionāts hokejā

Pasaules čempionāts hokejā. Zviedrija – Krievija

Interesanta spēle otrdienas vakarā bija B apakšgrupā un, iespējams, ka tajā arī tika noskaidroti grupas uzvarētāji. Krievijai šogad ir spēcīga komanda, ierindā arī Vašingtonas «Capitals» līderi Ovečkins un Kuzņecovs, tas jau ir liels papildinājums jebkurai lielai komandai. Zviedri parasti ir ļoti sīksti laukumā, viņi spēj uzspiest pretiniekiem savu taktiku un nereti gūt tik nepieciešamo uzvaru. Eirotūrē šogad labāk veicās krieviem un kopumā viņu izredzes šajā mačā varbūt arī kotējas nedaudz augstāk.

Skaties

Krievija - Zviedrija. Spēles momenti

Pasaules čempionāts hokejā

Kanāda - ASV. Spēles momenti

Pasaules čempionāts hokejā

Kanāda - ASV. 3 : 0

Pasaules čempionāts hokejā

Kanāda - ASV. Kanādai neieskaita vārtu guvumu

Pasaules čempionāts hokejā

Kanāda - ASV. 2 : 0

Pasaules čempionāts hokejā

Kanāda - ASV. 1 : 0

Pasaules čempionāts hokejā

Anotācijas

Anotācija

Pasaules čempionāts hokejā. Fināls. Tiešraide

Izšķirošā spēle par zelta godalgām Bratislavā un cerēsim uz varenu hokeju un intrigu līdz pašām beigām. Kopumā pēdējos gados vislabāk pasaules čempionātos veicies Zviedrijas un Kanādas hokejistiem, bet tas vēl negarantē medaļas un spēlēšanu lielajā finālā arī šogad. Pērn, piemēram, lielajā finālā spēlēja Šveice, tie paši mājinieki slovāki ir gan spēlējuši lielajā finālā, gan bijuši pasaules čempionu godā (tas gan diezgan sen, 2002.gadā). Par aizraujošu spēli lielajā finālā, - tāds varētu būt mūsu līdzjutēju sauklis pirms pēdējās turnīra spēles.

Anotācija

Pasaules čempionāts hokejā. Studija. Fināls. Tiešraide

Klāt lielais fināls pasaules čempionātā hokejā Bratislavā. Pēdējā hokeja studijā atskatīsimies uz visu aizvadīto turnīru kopumā, tāpat uz Latvijas komandas spēli šajā čempionātā. Šodien jau būs aizvadīta spēle par bronzas godalgām, būs arī atskats uz to un, protams, lielā fināla prognozes. Pēdējos gados visveiksmīgāk pasaules čempionātos spēlējusi Zviedrija, bet gads gadam nelīdzinās, tāpēc pirms izšķirošajām spēlēm ko prognozēt ir pagrūti, tikpat labi zviedri jau var būt izstājušies no turnīra.

Meklēt raidījumu

Raidījumu arhīvs

Aprīlis Maijs
2019
Jūnijs
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9