• Piektdiena, 2018. gada 19. janvāris
  • Vārda diena: Alnis, Andulis
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 754mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

LTV tiešraide

Atvainojiet, šī tiešraide satur materiālu, kuru LTV nav tiesību izplatīt valstī, kurā Jūs atrodaties.

LTV7

 

Bārbala Simsone

Kāpēc rāda bobsleju, ja programmā ir daiļslidosana?

Aija Zemdega

Varbūt varētu ielikt kādu ziņu, kāpēc nerāda daiļslidošanu?!!!

Dace Sele

Paldies par daiļslidošanu,prieks,varu baudīt.

Aivars Priedeslaipa

Bobslejā zvanās, runā par visu ko, tikai pa retam par notikumiem trasē. Pretīga komentēšana. Meklēšu Krievijas televīzijā.

edgars_l

Pēdējais Tretjakova brauciens, ever?

p_eteris

Sākot spēli no saviem vārtiem dodam pretiniecēm foršu iespēju sagatavoties aizsardzībi=== mēs jums tūlīt uzbruksim , = sagatavojieties!

Karīna Elizabete

Redz kā pilnpiena ēdāji tagad runā par soc laikiem!! Tiem, kam patiešām tie blata laiki riebās, šodien neko diži sliktu nerunā un atceras labāko. Šodien ļoti labi laiki, nesaprotami vemšanas vīrusi, ļoti laba pārtika, iztika brīnišķīga - algas kā nelegālajiem turkiem Vācijā, cenas par precēm augstākas. Ārzemēs strādājošie bāleliņi atbrauc uz tēvu zemi un šausmās iepleš acis par cenām.

K_limta

Vakar bija PK 1.posms divniekiem, šodien PK 2.posms.

aldis bronza

Ar ko atšķirās vakardiens divnieki un šodien divnieki bobslejā ? ( es īsi nesaprotu parasti bija divnieki un nākamjā diena četrinieki )?

Iveta Egle

Šogadējais ''Balss pavēlnieks'' taču ir nofilmēts". Kad tad to rādīs?

Iveta Egle

Kāpēc rāda pagājušā gada "Balss pavēlnieku"?

Aija Sileniece

Kā var raidījumu klausīties oriģinālvalodā,bez tulkojuma?

p_eteris

Lūk , kā notiek traģēdija, ja pianists vada ekonomikas ministriju. Zolitūdes traģēdijā vainīga ir ekonomikas ministrija. Pēc veciem noteikumiem priekš Maxinas 2. kārtas skan šādi: "Uz vienas vertikāles aizliegts atrasties un strādāt ne vairāk , kā viens cilvēks. Ja nevar to ievērot, TAD JĀVEIC VISI PAŠAKUMI , KURI IZSLĒDZ JEBKĀDU RISKU !"". Šeit riski vesela gūzma , kas var apdraudēt 100 cilvēkus , kuri rosās Maximas veikalā zem pārseguma, kamēr virs pārseguma ar ŠŪPOŠANU KRĀNA KRAVA TIEK NOMESTA VAJADZĪGĀ ATTĀLUMĀ, , Krāna krava sbremzes var nenostrādāt, un sagruva faktiski skrūves dēļ!!!! Vain air apstāklī, kad ģeogrāfs, Rīgas būvvaldes vadīt;ājs izdeva BŪVATĻAUJU II, KĀRTAI. EKONOMIKAS MNISTRIJA PIEĻĀVA , KA geogrāfs vada Rīgas būvvaldi! Pavļuks jātiesā , jo jaunajā likumā vairs neskan šāds svarīgs likuma traktējums. Tev , Pavļuk, vieta aiz restēm , nevis PAR!

WPenguinMedia

Kādam nav kāds LV VPN ar kuru es sho vareetu skatiities?

Ainārs Bušs

Tas ir vēl muļķīgāk kā krievu laikā. Tad vismaz krievu raidījumus titrēja latviski, bet tagad latvieši runā krieviski un tiek titrēti latviski!!!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!