• Ceturtdiena, 2018. gada 18. janvāris
  • Vārda diena: Antis, Antons, Antonijs
  • Rīgā +0.9°C, R vējš 1.8m/s, 748mm Hg, 88%
LSM Bērnistaba

LTV tiešraide

Atvainojiet, šī tiešraide satur materiālu, kuru LTV nav tiesību izplatīt valstī, kurā Jūs atrodaties.

LTV1

 

Teodors Lukjanskis

Kā Satiksmes ministrija apkaro nelegalos pasažieru pārvadājumus?Brauc regulāri starp lielākajā pilsētām mikriņi,vieglie.Direkcijas kontrole nedrīkstot tos pārbaudit.Skolēnu autobusi pārvadā arī pieaugušies.Kādēl to reisi dublējas?Padomju laikos Satiksmes ministrijas autobusi visu pārvadaja,tagad uzradās pašvaldibas.Vai tik bagati esam?

Imants Vingolds

Dānijas premjers pacēlās debesīs ar Dānijas Karalisko GS transportlidmašīnu C-130 Herkules un stāvot pie atvērtas rampas, vēroja Dānijas KGS iznīcinātāja F-16 pietuvošanos. Skaists PR gājiens, bet kāpēc jādezinformē LTV-1 Panorāmas skatītāji? Lidotāji par Jums, sižeta autori, smējās. Latviešu strēnieku apvienības Valdes priekšsēdētājs I.VINGOLDS

JanisLaiks

Piekrītu. Ja jau gribas seriālus, tad kur palicis A Place To Call Home turpmākās sezonas? Un Poldarks, Šerloks, kaut kas sakarīgs, attīstošs, interesants? Vācu TV rāda juridiskos un Ceļu policistu seriālus, mūsējie vismaz varētu pamācīties, kas jādara policistam un advokātam.

Inese Vēvere

Kāpēc gan LTV1 gan LTV7 jauno 2018.gadu sāk atkal ar kārtējiem atkārtojumiem? Vai tiešām skatītājs tiek vērtēts tik zemu, ka nevar nopirkt populāru daudzsēriju tv filmu turpinājumus vai ko jaunu psiholoģiskā detektīva jomā.... Atkal sākas Lielais Gregs, Miglas krasts.... arī pagājušogad skatāmie seriāli Vera utmldz tika laisti pa vairākiem lāgiem.... Nu cik tad var.....

12metode

Kas notiek draugi? Tāda "līmeņa" dziedātājs kā reiniks tiek rādīts valsts1 kanālā 6d vakarā? Paklausieties viņa dziesmu tekstus - tādi bezatura savārstījumi + neīstas emocijas - klauns bez balss.

Martins Kacens

A.g. Mazuknas kungs, rokas nost no LTV! Neko tik ''dokumentālu'' kā ''Putina atriebība'' LTV uzfilmēt nespēj! Atskaņot gan spēj visu ko.

Juris Mazukna

LTV1 dokumentālā filma "Putina atriebība" pierāda to, kā Latvijā, Rīgas domi vada Ušakovs! Ļoti ceramu, ka Latvijas iedzīvotāji nav tik lētticīgi un naivi, lai noticētu Ušakova darbībai Rīgā valsts interesēs?

Jolanta Reihmane

Rīta Panorāma ir SUPER   ! Pozitīvi, ineliģenti un skaisti !

Alberts Adrians

xjyc

Asais Kecups

Loti divaina teisraide uz TV iet atrak bet majas lapa iet lenak

miervaldis112

Jāzeps bija ziemassvētku vakarā ierāvis ko stiprāku, tad nu redzēja enģeļus.

miervaldis112

Adventes vainags bija rituāls priekšmets, kuru izmantoja romas valdnieki gaidot gaismas dieva dzimšanu.

miervaldis112

padomju vara Jāņus jau arī neļāva svinēt.

miervaldis112

Paldies Mārtiņtēvam , beidzās tas cirks.

miervaldis112

Bet liekulība kristīgā garā!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!