Kanāli un platformas

Latvijas Televīzija veido uzticamu, kvalitatīvu, daudzveidīgu un plašām sabiedrības interesēm atbilstošu saturu, kas pieejams lineārajos kanālos – LTV1 un LTV7 – un digitālajā vidē.

LTV1 logo
LTV1
LTV1 ir plaša satura televīzijas kanāls visai ģimenei, kas ļauj dzīvot līdzi Latvijai un pasaulei. Ziņu un analītiski informatīvie raidījumi, diskusijas, intervijas, dokumentālās un mākslas filmas, seriāli, kultūras raidījumi, teātra izrādes, koncerti, sporta raidījumi, kā arī kvalitatīva izklaide – erudīcijas spēles, muzikālas pārraides un šovi. LTV1 ir skatītākais televīzijas kanāls Latvijā 2021., 2022. un 2023. gadā (Kantar Latvia dati), kā arī mīlētākais mediju zīmols Latvijā 2022. gadā (Baltic Brand Forum).
LTV7 logo
LTV7
LTV7 – dzīvesstila un sporta televīzijas kanāls, kas piedāvā redzēt, domāt un dzīvot plašāk. Kanālā skatāmi redzesloku paplašinoši raidījumi par dabu un ceļojumiem, sporta pārraides un analītika, izklaidējoši raidījumi dažādām interesēm un hobijiem, populārā mūzika, kā arī kvalitatīvas ārvalstu filmas un seriāli.
LSM logo
LSM

Sabiedrisko mediju portālā LSM lasāms, skatāms un klausāms gan LSM redakcijas, gan Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio autoru veidotais saturs. LSM nodrošina uzticamu informāciju jebkuram lietotājam. Portāla prioritāte ir sociālpolitikas ziņas un analītika, tomēr tiek attīstīts arī dzīvesstila, kultūras un citu tematiku saturs.

Par LSM.lv pirmo darba dienu tiek uzskatīts 2013. gada 3. februāris, kad portāls sāka darboties latviešu valodā. Portāla sadaļa krievu valodā 2021. gadā tika pārveidota par sabiedrisko mediju mazākumtautību multimediju platformu RUS.LSM – šobrīd tajā saturs pieejams krievu, ukraiņu, baltkrievu un poļu valodā. Satura kanāls angliski ENG.LSM sāka darbību 2014. gada 1. jūlijā.

Visiem LTV logo
Visiem LTV
VisiemLTV.lv ir satura vietne diasporai, kurā bez ģeogrāfiskiem ierobežojumiem ārpus Latvijas skatāms LTV1 un LTV7 oriģinālsaturs, t.sk. ziņu un informatīvi analītiskie raidījumi tiešraidē, kā arī LTV arhīva pārraides.
REplay logo
REplay
REplay.lv ir sabiedrisko mediju satura atskaņotājs – vietne, kurā vienuviet skatāms un klausāms Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio saturs. Tiešraides un raidījumu ieraksti, filmas un seriāli.
LSM Bērnistaba logo
LSM Bērnistaba
LSM Bērnistaba ir droša un radoša vide pirmsskolas vecuma bērniem, kurā atrodami interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšanas uzdevumi, vakara pasaciņas. LSM Bērnistaba ir palīgs vecākiem, audzinot laimīgus, gudrus un zinātkārus bērnus. Platformu papildina saturs vecākiem LSM.lv portālā, kas stāsta par izglītības un audzināšanas aktualitātēm, sniedz praktiskas, radošas, muzikālas idejas ģimenei un bērniem.
Plusaudzis logo
Plusaudzis
Latvijas Televīzijas satura platformā +AUDZIS 9 līdz 14 gadus jaunajiem ir iespēja izzināt sevi un pasaulē notiekošo, ērti un saprotami rast atbildes uz pieaugšanas laikā būtiskiem jautājumiem. +AUDZIS atrodams pusaudžu visvairāk lietotajās vietnēs Youtube (@ltv_plusaudzis) un TikTok (@ltv_plusaudzis), kur ērti un saprotamā valodā skatāms saturs par interesantām un būtiskām tēmām. +AUDZIS ir piedzīvojumiem bagāts draugs, kura teiktajam var uzticēties, kopā smieties, iepazīt apkārtējo pasauli un sevi.
16+ logo
16+
16+ ir Latvijas Televīzijas eksperimentālā satura platforma jauniešu auditorijai, kas tradicionālu televīzijas saturu vairs nepatērē. Platforma radīta 2018. gadā, tās pirmais projekts bija seriāls “16+”. Jaunieši novērtējuši arī izklaidējoši izglītojošo šovu “Virtuve bez kāposta”, seriālus “Paliec negatīvs” un “Ierāmēts”. Spēles, šovi un cits jauniešiem aktuāls un interesants saturs atrodams 16+ Youtube (@LTV_16plus), Instagram (@ltv_16plus) un TikTok (@ltv_16plus) kontos.