Vadība

Vadība

Ivars Priede
Ivars Priede
Valdes priekšsēdētājs
Latvijas Televīzijas vadības komandā kopš 2016. gada, no 2022. gada 26. aprīļa – valdes priekšsēdētājs. Ilggadēja pieredze finanšu vadībā SIA “Dienas Žurnāli” un citos uzņēmumos. Ieguvis maģistra grādu starptautisko ekonomisko sakaru vadībā Rīgas Tehniskajā universitātē, kā arī FCCA un ACCA kvalifikāciju zvērinātu grāmatvežu asociācijā (Association of Chartered Certified Accountants) Lielbritānijā.
Gints Miķelsons
Gints Miķelsons
Valdes loceklis
Latvijas Televīzijas pagaidu valdes loceklis tehnoloģiskās un infrastruktūras attīstības jautājumos kopš 2024. gada 2. janvāra. Uzņēmējs, kurš specializējies biznesa vadības konsultācijās, organizāciju pārmaiņu un biznesa un tehnoloģiju attīstības projektu vadībā. Ieņēmis vadošus amatus SIA “Lattelecom”, AS “Latvijas Neatkarīgā Televīzija”. 2013. gadā bijis Latvijas Televīzijas prokūrists, strādājot kā uzņēmuma pagaidu vadītājs, vēlāk – valdes padomnieks.

LTV struktūra 04.01.2024.

LTV struktūra 04.01.2024.

Administrācija

Sigita Roķe Galvenā redaktore sigita.roke@ltv.lv +371 67200567
Iveta Elksne Ziņu dienesta direktore iveta.elksne@ltv.lv +371 67200018
Jana Semjonova Programmu daļas direktore jana.semjonova@ltv.lv +371 67200801
Anita Jansone Mārketinga un komunikācijas daļas direktore anita.jansone@ltv.lv
Ervins Zgirskis Audiovizuālā nodrošinājuma daļas direktors ervins.zgirskis@ltv.lv
Inese Kublicka Raidījumu daļas direktore inese.kublicka@ltv.lv +371 67200504
Mārtiņš Porters Tehnoloģiju daļas direktors martins.porters@ltv.lv
Voldemārs Oliņš Interneta portāla daļas direktors voldemars.olins@lsm.lv +371 67200757
Pēteris Sarkans Saimniecības daļas vadītājs peteris.sarkans@ltv.lv +371 67200730
Ketija Frīdenberga-Šleija Administratīvās daļas vadītāja ketija.fridenberga@ltv.lv +371 67200735
IIze Berga Finanšu un vadības grāmatvedības direktore ilze.berga@ltv.lv +371 67200097
Edgars Neimanis Digitālo risinājumu un nodrošinājuma daļas vadītājs edgars.neimanis@lsm.lv
Jekaterina Kolosova RUS.LSM satura daļas vadītāja un galvenā redaktore jekaterina.safronova@ltv.lv
Jevgeņijs Jarosovs Datu aizsardzības speciālists das@idagentura.lv +371 29534482