• Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs
  • Vārda diena: Jēkabs, Žaklīna
  • Rīgā skaidrs, +24 °C, Z vējš, 5m/s
LSM Bērnistaba

“Eksperti dīvānā” – iespējams, godīgākais TV raidījums Latvijā

 

Trešdien, 12.novembrī, pulksten 19:15, LTV1 ēterā jaunums – raidījums “Eksperti dīvānā”, kurā septiņas TV tautas kritiķu komandas: gan ģimenes ar bērniem, gan draugu un kolēģu kompānijas, kas ieraduši kopā skatīties TV, vērtēs populārākos televīzijas raidījumus.

Mēs visi darām vienkāršas, ikdienišķas lietas - ēdam, strādājam, guļam un skatāmies TV! Televizora skatīšanās ir mūsu populārākais brīvā laika pavadīšanas veids, mēs televizoru skatāmies ar lielu nopietnību un mums ir viedoklis.

“Eksperti dīvānā” ir raidījums, kurš beidzot parāda visu patiesību, ko par redzēto TV domā ierindas skatītājs. Tautas kritiķi skatīsies un apspriedīs pēdējās nedēļas valstī populārākos, apspriestākos un skandalozākos raidījumus katrs no sava skatu punkta.

Pirmais raidījums “Eksperti dīvānā” LTV1 ēterā būs redzams trešdien, 12. novembrī plkst. 19.15. Tajā tautas kritiķi atskatīsies uz laiku, kad kustīgā bilde pirmo reizi parādījās TV ekrānā, skatoties pašu pirmo filmu, kas pārraidīta LTV – “Mājup ar uzvaru”, kā arī citus spilgtus un nozīmīgus Latvijas Televīzijas raidījumus, piemēram “Zaķusalas ritmi”, “Skabargas nakts pielikums”, “Mikrofona TV vakars”, “Labvakar, Latvija”, “Ko Tu proti”, “Miedziņš nāk”, “Mini mani” un citus.