• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Fonds „Viegli” sadarbībā ar LTV izsludinājis apbalvojumu „Laiks Ziedonim”

 

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” sadarbībā ar Latvijas Televīziju, turpinot dzejnieka Imanta Ziedoņa idejas, izsludinājis apbalvojumu „Laiks Ziedonim”. Laiks tautai savu spēku redzēt – piesakies pats vai piesaki sev zināmu cilvēku līdz 3. martam! "Laiks Ziedonim" nominanti tiks izziņoti līdz 3. aprīlim, savukārt laureāti sumināti svinīgā ceremonijā, ko 3. maijā tiešraidē demonstrēs LTV1.

Apbalvojums “Laiks Ziedonim” izveidots, lai godinātu un izceltu Imantam Ziedonim svarīgas vērtības, atbalstītu jaunradi, iedvesmotu un iedrošinātu latviešus visā pasaulē, attīstītu Latvijas tautas izaugsmei un attīstībai svarīgas kultūras un intelektuālās vērtības un prasmes, pilnveidotu latvisko identitāti un raksturu.

„Laiks Ziedonim” mērķis ik gadu apbalvot personības, kas ar savu izcilību, degsmi, sūtību, veiksmi, stāju un savpatību iedvesmojušas labāku Latviju, godināt talantīgus cilvēkus zinātnē, novadpētniecībā, literatūrā, tautsaimniecībā, kā arī izcelt bērnus un jauniešus.

Vairāk informācijas par apbalvojumu: www.ltv.lv/lv/raksts/20.02.2014-fonds-viegli-sadarbiiba-ar-ltv-izsludinajis-apbalvojumu-laiks-zi.id25021/ un www.laiksziedonim.lv.