• Pirmdiena, 2020. gada 1. jūnijs
  • Vārda diena: Mairita, Bernedīne, Biruta
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Kaislīgs mīlasstāsts jaunajā LTV daudzsēriju filmā “Saplēstā krūze”

 

LTV1 ēterā no 13. februāra, sestdienās, pulksten 21:25

Trīs meiteņu draudzība. Liktenīga mīlestība, kaislības un cerība. Katru dienu dzīve viņām piespēlē jaunus pārbaudījumus un izšķirošas izvēles. Kādi likteņa līkloči viņas sagaida? Kaislīgs mīlasstāsts 12 sēriju garumā jaunajā Latvijas Televīzijas daudzsēriju filmā “Saplēstā krūze” no 13. februāra, sestdienās, pulksten 21.25 LTV1 ēterā un www.replay.lv.

Jaunā Latvijas Televīzijas daudzsēriju filma “Saplēstā krūze” ir veidota pēc Alfrēda Dziļuma romānu “Saplēstā krūze” un “Vilka zobs” motīviem, taču lielāko filmas daļu veido oriģinālsaturs. No romāna “Saplēstā krūze” ņemti vien daži galvenie tēli un to attiecību līkloči, kuri filmā apaudzēti ar dažādiem notikumiem, kas ievilks skatītāju latvieša iekšējās pasaules sajūtās un vērtībās. Arī citi personāži, pateicoties to pielāgošanai kino vēstījuma specifikai, ir ieguvuši jaunas dimensijas.

Filmas centrā ir cilvēks – latvietis, kurš darīs visu, lai nosargātu savas vērtības – laimi, ģimeni, bērnu, arī īpašumus ar visdažādākajām metodēm – gan ar viltu un cietsirdību, gan ar patiesu mīlestību un atklātību. Katru epizodi caurvij dinamiska visu iespējamo emociju gamma.

LTV daudzsēriju filma “Saplēstā krūze” ir stilizācija par 30. gadiem, kas saturiski pietuvināta mūsdienām, jo filmas prioritāte nav autentiskums, bet gan cilvēciskās attiecības. Par svarīgu filmas morālo vēstījumu varētu kalpot Kristīnes Nevarauskas novērojums: “Visiem sanāk vilties, bet tas nenozīmē, ka ir jāapstājas. Droši jāiet tālāk un ticība, ka viss būs labi.”

“Saplēstās krūzes” tēlos iejutušies daudzi atpazīstami aktieri – Ieva Segliņa, Kaspars Dumburs, Kristīne Nevarauska, Imants Strads, Mārtiņš Upenieks, Skaidrīte Putniņa, Kaspars Gods, Inga Mizāne- Grasberga, Mārtiņš Egliens, Anete Berķe, Kristaps Ķeselis, Kārlis Freimanis un citi.

Daudzsēriju filma “Saplēstā krūze” LTV1 ēterā no 13. februāra, sestdienās, pulksten 21:25, kā arī www.replay.lv