• Piektdiena, 2021. gada 5. marts
  • Vārda diena: Aurora, Austra
  • Rīgā mākoņains, -2 °C, Z/ZR vējš, 3,60m/s
LSM Bērnistaba

“Koncerts Z studijā” – Latvijas mūziķu koncerti tiešraidē no LTV koncertstudijas

 

Laikā, kad kultūras dzīve teju pilnībā pārgājusi uz digitālo vidi, un dažādu radošo profesiju pārstāvji arvien enerģiskāk domā par jauniem veidiem, kā uzrunāt savu auditoriju ar sociālo mediju starpniecību, Latvijas Televīzija piedāvās iespēju baudīt koncertus televīzijas tiešraidē. Latvijas Televīzijas jaunākais projekts “Koncerts Z studijā” ļaus skatītājiem “dzīvajā” vērot Latvijā populāru un mīlētu mūziķu uzstāšanos, bet mūziķiem – sniegs iespēju uzstāties teju ierastos apstākļos. Koncerti būs vērojami LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē piektdienu vakaros plkst. 21.20. Pirmajā koncertā – mākslinieks, kura dziesmām līdzi dzied tūkstoši  un kura solokoncerts var piepulcēt pilnu Rīgas lielāko arēnu – Dons!

Lai ārkārtējās situācijas apstākļos nodrošinātu skatītājiem iespēju vērot vēl neredzētas pārraides un ar pozitīvu saturu palīdzētu vismaz uz mirkli nedomāt par ārējiem apstākļiem, piektdienu vakari LTV1 ēterā piederēs mūziķiem. Tiešraides koncertos no Zaķusalas studijas Latvijas mūziķi spēlēs ikvienam, kurš paliek mājās. Skatītājiem tā būs iespēja baudīt mūziķu tiešraides uzstāšanos teju kā koncertā, bet mūziķiem tā būs iespēja uzstāties teju ierastos apstākļos.

Pirmajā koncertā uzstāsies Dons, kurš izpildīs arī dažus no saviem lielākajiem hitiem – "Pēdējā vēstule”, “Pāriet bailes” un citus. Dona koncerts būs akustisks, viņa komandā piektdienas vakarā būs arī ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš, Toms Poišs ar elektrisko basģitāru un kontrabasu, kā arī taustiņinstrumentālists Kristaps Vanadziņš.

. Pirms koncerta uz pavisam īsu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

 “Koncerts Z studijā” – no 17. aprīļa piektdienās, plkst. 21.20 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās.

Uzsveram, ka gan gatavojoties tiešraidēm, gan to laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Arī koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Uzsveram, ka drošības apsvērumu dēļ tiešraides laikā studijā atradīsies tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti tiešraides nodrošināšanā.