• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -16 °C, DA vējš, 1,54m/s
LSM Bērnistaba

Labdarības koncerts “Kara bērni” Ukrainā cietušo bērnu atbalstam LTV1

 

Atbalstot labdarības iniciatīvu “Kara bērni”, Latvijas Televīzija sestdien, 11.jūlijā, pulksten 21:30 demonstrēs labdarības akcijas noslēguma koncertu Ukrainā cietušo bērnu atbalstam. Saziedotie līdzekļi ļaus nodrošināt bērnu atkopšanos Latvijas rehabilitācijas iestādēs.   

Koncertā uzstāsies Inese Galante, Sergejs Jēgers, Sonora Vaice, Dmitro Popovs (Ukraina), Armands Siliņš, Kārlis Lācis, Raimonds Tiguls, Katrīna Paula Felsberga, Oleksijs Demčenko (Ukraina), dzejniece Liāna Langa, Biruta Ozoliņa, Liepājas simfoniskais orķestris, koris “Kamēr...”, Rīgas Doma meiteņu koris “Tiara”, diriģenti Aira Birziņa, Jānis Liepiņš un Atvars Lakstīgala. Labdarības akciju vadīs LTV sejas – Jānis Geste un Solvita Denisa.

Visi koncerta ienākumi, kā arī ziedojumi akcijas laikā tiks izlietoti Ukrainas karā cietušo bērnu uzņemšanai Latvijā, lai mierīgā vidē un profesionāļu uzraudzībā atlabtu no kara postošajām traumām. Šie bērni ir piedzīvojuši kara šausmas, kļūstot par aculieciniekiem ciešanām un nāvei, zaudējuši māti, tēvu vai pat abus vecākus.

Ziedot var jau šobrīd, ieejot labdarības organizācijas Ziedot.lv mājas lapā, kur ir atvērts ziedojumu konts (https://www.ziedot.lv/kara-berni-2187 ) vai zvanot uz ziedojumu tālruņa numurs 90006382. Maksa par zvanu 1,42 EUR.

Labdarības akcijas “Kara bērni” idejas autori – Latvijas “Rotary” klubi.

Dzejnieces Liānas Langas dzejolis “Maidana borščs”

https://www.youtube.com/watch?v=zQcJifj_1bE&feature=youtu.be