• Otrdiena, 2020. gada 4. augusts
  • Vārda diena: Romāns, Romualds, Romualda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Latvijas Televīzija iegūst tiesības pārraidīt arī nākamos trīs pasaules čempionātus vieglatlētikā

 

Jau no rītdienas, 4. augusta,  LTV7 ēterā būs vērojams viens no lielākajiem gada sarīkojumiem sportā – pasaules čempionāts vieglatlētikā, kas šoreiz notiks Londonā. Šī pasākuma priekšvakarā Latvijas Televīzija ar lepnumu paziņo, ka tā ieguvusi tiesības pārraidīt arī nākamos trīs pasaules čempionātus.

“Sporta karalienes” – vieglatlētikas čempionāts 2019.gadā notiks Katarā, 2021.gadā ASV, bet 2023.gada norises vieta vēl nav zināma.

“Prieks, ka Latvijas Televīzija skatītājiem varēs piedāvāt šāda mēroga pasākumu pārraides arī turpmāk. Neapšaubāmi, ka vieglatlētika ir visu sporta veidu pamats, tāpēc interese un ažiotāža ir vēl, jo lielāka. Tas ir notikums, kas nedēļas laikā vienuviet pulcē visus labākos planētas atlētus, ar kuriem savus spēkus var samērot arī Latvijas sportisti, un Latvijas Televīzija piedāvās sekot līdzi mūsējo startiem,” atklāj Latvijas Televīzijas Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis.

Tikmēr sacensībām Londonā varēs sekot līdzi LTV7 ēterā jau no plkst.20.50 piektdienas, 4.augusta, vakarā. Jau pirmajā dienā sāksies priekšskrējieni 100 metru sprintā vīriešiem, būs fināls 10 000 metru distancē vīriešiem un tiks izcīnītas pirmās medaļas, bet vispirms gan olimpiskajā stadionā notiks vieglatlētikas čempionāta svinīgā atklāšana.

Kā zināms, Latviju pasaules čempionātā vieglatlētikā pārstāvēs 12 sportisti un sacensības notiks līdz 13.augustam.

Sacensības komentēs žurnālists Anatolijs Kreipāns kopā ar ekspertiem Gunti Pederu vai Gunti Zālīti.

Vieglatlētikas sacensības tiešraidē LTV7 varēs vērot arī nedēļā no 7.augusta, bet konkrētus pārraižu laikus var uzzināt Latvijas Televīzijas mājaslapā www.ltv.lv.

Sacensību oficiālā mājaslapa ir www.iaafworldchampionships.com.