• Otrdiena, 2020. gada 26. maijs
  • Vārda diena: Varis, Eduards, Edvards, Edvarts
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 772mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Lielais futbols LTV7

 

Francijā sākas futbola trakums – Eiropas čempionāts futbolā “UEFA Euro 2016”. LTV saviem skatītājiem piedāvā sekot līdzi futbola kaislībām LTV7 ēterā, kur tiešraidēs būs skatāmas visas Eiropas čempionāta spēles.

Pirmo reizi Eiropas čempionāta vēsturē tajā piedalīsies 24 komandas, līdz ar to piecas debitantes: Velsa, Islande, Albānija, Ziemeļīrija un Slovākija. Čempionāta ietvaros, no 10. jūnija līdz 10. jūlijam, tiks aizvadīta 51 spēle. Katru spēli pie TV ekrāniem visā pasaulē vēros miljoniem skatītāju. Arī skatītājiem Latvijā būs iespēja ļauties lielajam futbola notikumam un visas spēles vērot LTV7 ēterā.

Jau šovakar norisināsies pirmā Eiropas čempionāta spēle, tajā spēles laukumā tiksies Francijas un Rumānijas valstsvienības. Pirms mača notiks īsa, taču krāšņa atklāšanas ceremonija. Šī vakara tiešraidi LTV7 ēterā sāksim jau pulksten 20:45, kad “Futbola studijā” tiksimies ar ekspertiem un diskutēsim par šī gada Eiropas čempionāta spēlēm un to organizatorisko pusi, mēģināsim prognozēt iespējamo spēļu rezultātus un eksperti atklās savus spēles favorītu.

Eiropas čempionāta laikā katru dienu LTV7 ēterā būs vērojami dienas apskati, kas apkopos interesantākos momentus, vārtu guvumus, labākās izdevības, rupjākos pārkāpumus un kuriozus no iepriekšējā dienā notikušajām spēlēm.