• Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
  • Vārda diena: Jānis
  • Rīgā apmācies, +20 °C, Z vējš, 1m/s
LSM Bērnistaba

LTV raidījumam “4.studija” jauns vadītājs – Jānis Krops

 

Raidījuma “4.studija” komandai pievienojies jauns kolēģis – Latvijas Radio žurnālists un raidījuma “Pēcpusdiena” producents Jānis Krops, kurš turpmāk būs viens no četriem raidījuma vadītājiem un televīzijas skatītājiem stāstīs par neērtiem jautājumiem ērtākai ikdienai.

“Jānis ir studējis Politikas zinātni Latvijas Universitātē, un tā joprojām ir viena no viņa interešu jomām līdzās vēsturei un auto lietām. Interesanti ir tas, ka kopā ar Jāni bērnībā gājām peldēšanas skolā, vēlāk dzīve iegrozījās tā, ka abi studējām vienā fakultātē, pēc tam abi strādājām arī Latvijas Radio, un nu - arī televīzijā,” stāsta Jāņa māsa Sandra Kropa, kas ir arī viņa kolēģe raidījumā “4.studija”.

Septembra mēnesī raidījums “4.studija” uzsāks jaunas rubrikas, piemēram, par sēnēm “Ejam bekot”, kā arī meklēs, kur palikuši Latvijā audzētie dārzeņi un skaidros, kāpēc tie nenonāk līdz skolnieku šķīvjiem skolās, kad rudens ražas laikā tie pieejami, bet skolu ēdnīcās pārsvarā tikai makaroni ar kotletēm. Tāpat, tuvojoties Brīvības pieminekļa apaļajai jubilejai, “4.studija” uzsākusi sižetu sēriju par godu šim notikumam. Katru nedēļu līdz 18. novembrim stāstīsim par Brīvības pieminekli: par tā celtniecību, izmantotajiem materiāliem, prototipiem, tēlniekiem, padomju laika aizliegumiem u.c.

Raidījums tāpat kā iepriekš būs uzticams palīgs skatītājam, palīdzot risināt ikdienišķus, bet svarīgus jautājumus.  Devīze joprojām trāpīga – neērti jautājumi ērtākai ikdienai. Veidotāji aicina skatītājus ziņot par absurdām situācijām, pārkāpumiem, neizdarīgiem ierēdņiem, sociālām un citām problēmām – 4.studijas komanda nāks palīgā un padarīs jūsu ikdienu ērtāku.