• Sestdiena, 2020. gada 26. septembris
  • Vārda diena: Kurts, Knuts, Gundars
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

LTV uzsāk priekšvēlēšanu diskusijas un plašu tēmas atspoguļojumu ziņu raidījumos

 

No 3. septembra trešdienās pulksten 21.20 Latvijas Televīzija piedāvās priekšvēlēšanu diskusiju ciklu “Izvēlies nākotni! 100 krēsli”, kā arī plašu tēmas atspoguļojumu Ziņu dienesta raidījumos. Pavisam LTV ēterā būs 10 priekšvēlēšanu diskusijas, kuras vadīs pieredzējuši LTV žurnālisti Jānis Geste un Inga Spriņģe, kā arī LTV7 diskusija krievu valodā ar Oļegu Ignatjevu.

Priekšvēlēšanu diskusiju galvenās tēmas būs Latvijas ekonomiskā attīstība, demogrāfija, izglītība, nodokļu politika, veselības aprūpe, kā arī Latvijas ārpolitika Krievijas, ES un ASV attiecību saspīlējuma laikā saistībā ar notikumiem Ukrainā. Pārraižu laikā partiju pārstāvjiem būs ne tikai jāpauž sava pozīcija konkrētos jautājumos, bet arī jāapliecina sava erudīcija un spēja prezentēt un aizstāvēt savas idejas.

Ziņu dienesta raidījumos “Rīta Panorāma”, Dienas ziņas, “Panorāma” un Nakts ziņas, kā arī LTV7 ziņās krievu valodā līdz vēlēšanām tiks pētīti un izvērtēti Saeimas deputātu kandidātu saraksti un programmas, analizētas dažādu sabiedrības grupu prognozes un gaidas Saeimas vēlēšanās, ekspertu un skatītāju komentāri un viedokļi. Aicinot Latvijas pilsoņus balsot atbildīgi, gudri un zinoši, LTV Ziņu dienests vēstīs un analizēs par būtiskākajām aktualitātēm Saeimas vēlēšanu kontekstā.