• Otrdiena, 2020. gada 4. augusts
  • Vārda diena: Romāns, Romualds, Romualda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

LTV1 ēterā spraigi un neparasti atsāksies Darelu ģimenes piedzīvojumi

 

Svētdien, 2. jūlijā, turpinot "Britu vasaras" piedāvājumu, Latvijas Televīzija piedāvās TV pirmizrādi Lielbritānijas piedzīvojumu seriālam "Darelu ģimene 2". To sešas nedēļas varēs vērot LTV1 svētdienu vakaros plkst.21:15. Tas ir humorpilns un sirsnīgs seriāls par ģimeni, kura maina mājvietu cerībā uz labāku dzīvi.

Darelu ģimenes piedzīvojumi turpināsies saulaini, spraigi un neparasti. Skatītāji jau atkal tiksies ar māksliniecisko Leriju un uz jauniem izaicinājumiem noskaņoto Lesliju. Savukārt Margo joprojām ir mīlestības meklējumos, taču Džerijam dzīvnieku pasaule joprojām ir mīļāka par attiecībām ar cilvēkiem.

Otrās sezonas 1. sērijā, saprotot, ka nu ir finansiālās sprukās, Luisa centīsies gūt papildu ienākumus, pārdodot ģimenei piederošas mēbeles. Šis notikums viņu savedīs kopā ar kādu britu kungu. Savukārt Džerijs nāks klajā ar kādu pārsteidzošu plānu – audzēt ūdrus, bet Leslijs netīšām sašaus Rodžeru.

Seriāls balstīts uz dabas pētnieka un rakstnieka Džeralda Darela patieso stāstu motīviem. Rakstnieks visu savu dzīvi veltīja dabas izpētei un aizsardzībai, vēlāk dibināja arī zoodārzu un dabas aizsardzības fondu, kas darbojas joprojām.

"Darelu ģimene 2" būs turpinājums seriāla pirmajai sezonai, taču šī gada aprīlī tika apstiprināts, ka seriāls 2018.gadā turpināsies arī ar trešo sezonu. Viens no iemesliem ir seriāla augstie reitingi, ko apliecina fakts, ka Darelu pirmo sezonu Lielbritānijā vidēji noskatījās 6,9 miljonus liela auditorija, un arī daudzi kritiķi seriālu novērtējuši kā spožu, nereti savos vērtējumos ieliekot visaugstākās atzīmes.

Luisas lomu seriālā atveido populārā Lielbritānijas aktrise Kīlija Hoza (Keeley Hawes). 41 gadu vecā aktrise filmējusies vairāk nekā 10 kinofilmās un 40 dažāda veida televīzijas šovos, savulaik saņēmusi arī britu TV labākās aktrises balvu. Tāpat viņas balss dzirdama tādā populārā videospēlē kā "Lara Krofta".

K. Havsai no divām laulībām ir trīs bērni - divi dēli un meita. Kopš 2012.gada viņa darbojas Apvienoto Nāciju Starptautiskajā Bērnu fondā (UNICEF), bet šogad kļuva par UNICEF vēstnieci. Viņa regulāri apciemo Jordānijā bērnus un bēgļu ģimenes, kuras pametušas savas mājas karadarbības plosītajā Sīrijā.