• Otrdiena, 2020. gada 4. augusts
  • Vārda diena: Romāns, Romualds, Romualda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

LTV1 piedāvās īpašu iespēju vērot Intara Busuļa albuma "Nākamā pietura" prezentācijas koncertu

 

12. augustā, sestdienas vakarā, Latvijas Televīzijas skatītājiem tiks piedāvāta īpaša iespēja vērot Latvijā iemīļotā mūziķa Intara Busuļa sestā albuma “Nākamā pietura” prezentācijas koncertu, kas ierakstīts Dzintaru koncertzālē. LTV1 ēterā to varēs vērot plkst.21:25.

Koncertā piedalās “Abonementa orķestris”, pie taustiņinstrumentiem Kārlis Lācis, ģitāra - Kaspars Zemītis, sitamie instrumenti - Kaspars Grigalis, bass - Edvīns Ozols, saksofons un sitamie instrumenti - Gints Pabērzs, kā arī dziedātājas Karīna Tropa, Vineta Elksne, Alise Kante - Onzule un Festivāla orķestris.

Koncerta programma veidota no pēdējo gadu populārākajām un iemīļotākajām dziesmām Latvijā un Krievijā. Skanēs arī dziesmas no jaunā albuma.

"Nākamā pietura" ir Intara Busuļa albums, kas izdots 2017. gada 1. martā. Jau divus mēnešus pēc tā izdošanas tika ziņots, ka pārdoti vairāk nekā 5000 albuma eksemplāru, un tas sasniedzis Zelta diska statusu.

Koncertam īpašu dzirksti kā vienmēr piešķir Intara Busuļa joki, muzikālā sastāva virtuozitāte un emocionālais izpildījums. To krāšņajā, dzīvajā izpildījumā skatītāji baudīs arī sestdienas vakarā pie TV ekrāniem.

Vairāk par Intaru Busuli mājaslapā www.intarsbusulis.com.

Patīkamu skatīšanos!