• Piektdiena, 2021. gada 18. jūnijs
  • Vārda diena: Madis, Alberts
  • Rīgā skaidrs, +16 °C, D vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

LV jaunatklāšanas raidījuma “TE!” sestā sezona LTV1 ēterā ir klāt

 

Jau šo ceturtdien, 26.februārī, LTV1 ēterā atgriežas skatītāju iemīļotais LV jaunatklāšanas raidījums “TE!” Šī jau ir raidījuma sestā sezona un tā solās būt vēl aizraujošāka un piedzīvojumiem bagātāka. Pavasara sezonā raidījumam klāt nākusi jauna rubrika “TE! Pats.”

Kā jau ierasts, “TE! Vietējie” Marta Selecka un Gustavs Terzens turpinās atklāt vietējo ļaužu iedvesmas stāstus. “TE! Rīga” Māra Sleja meklēs urbānās pērles galvaspilsētā un tās tuvākajā rādiusā, atklājot, ko Rīga piedāvā alternatīviem ceļotājiem, kā arī dos oriģinālus brīvdienu pavadīšanas padomus ģimenēm. “TE! Tests” Pauls Timrots turpinās iejusties nejaušā tūrista lomā, lai vērtētu tūrisma infrastruktūru ārpus Rīgas. “TE! Dara” Dace Grimze un Māris Olte atklās Latvijas darītājus – sava amata pratējus, cilvēkus ar vēsturisko tradīciju bagāžu, kas zina, kā to pielāgot modernajai pasaulei.

Jaunajā sezonā televīzijas raidījums ir piedzīvojis paplašināšanos - tā saturam pievienojusies jauna tematiskā sadaļa – “TE! Pats”, kuru vadīs pasaules elpu iepazinusī žurnāliste un modele Līva Oliņa. “TE! Pats” pētīs un izzinās latviešu garīguma plašumus, iepazīstot spēcīgas personības un viņu dzīves vidi.

Tāpat arī šajā sezonā turpināsies nu jau par Vislatvijas akciju kļuvušās raidījuma simbolikas “TE! GRĀBEKĻA” slēpšana Latvijas plašumos.

Sestās sezonas pirmajā raidījumā, kas LTV1 ēterā būs skatāma 26.februārī pulksten 21:15, “TE! Vietējie” Gustavs Terzens un Marta Selecka dosies uz Ragaciemu burties, un ļausies iluzionista maģijas pārsteigumam. Māris Olte Cēsīs veiks īstus eksperimentus, lai ieskatītos neredzamajā, kas ir mums visapkārt un uzpūstu milzīgāko ziepju burbuli. Pauls Timrots dosies uz Aizputi iejusties nejaušā tūrista lomā.

LV jaunatklāšanas raidījumu “TE!” veido VFS Films, Latvijas vides aizsardzības fonds, DNB pensiju plāni un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un masveidā popularizētu vietējo tūristu ceļošanu visās gada sezonās.