• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

„Skats no malas” tēma – likumprojekts par Latvijas kādreizējās okupācijas noliegšanu

 

Šovakar, 17. februārī, pulksten 17.30 raidījumā "Skats no malas" pirmais diskusiju temats būs patlaban Saeimā apspriestais likumprojekts par Latvijas kādreizējās okupācijas noliegšanu, "ļaunprātīgu apšaubīšanu" u.tml., paredzot, ka noteikumu pārkāpēji varētu nonākt cietumā līdz pat trim gadiem.  Jautājums ir ne tikai par tautas vēsturisko atmiņu, bet arī par vārda brīvību.  Raidījuma “Skats no malas” diskusijā - kā likumprojekts būtu vērtējams? 

Sāk iezīmēties maijā gaidāmo Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu aprises.  Pēdējās dienās ievērojams skaits partiju ir nosaukušas savus kandidātus.  Piemēram, „Vienotības” sarakstā būs visi pašreizējie partijas pārstāvji Briselē, pirmajā vietā sarakstā būs Valdis Dombrovskis, bet trešajā - Artis Pabriks.  Latvijai EP ir tikai astoņas vietas.  Kādas ir „Vienotības” un citu partiju izredzes? 

Šos tematus šovakar raidījuma vadītājs Kārlis Streips diskutēs ar kolēģiem Māri Antoneviču no "Latvijas Avīzes," Ingu Bērziņu no Delfiem un Ilzi Naglu no LTV.  Raidījuma atkārtojums trešdien pulksten 04.55, pēcāk tas būs skatāms arī internetā -  www.ltv.lv. Raidījuma ziņas lasāmas sabiedrisko mediju ziņu portālā www.lsm.lv.

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Streips

LTV žurnālists, „Skats no malas”