• Svētdiena, 2020. gada 20. septembris
  • Vārda diena: Marianna, Ginters, Guntra
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

“Spēlmaņu nakts 2014” ceremonija 23.novembrī LTV1 tiešraidē no Dailes teātra

 

Sestdien, 23.novembrī, pulksten 21:15, LTV1 tiešraidē pārraidīs gadskārtējo teātra balvu pasniegšanas ceremoniju “Spēlmaņu nakts 2014”, kurā tiks noskaidroti balvu ieguvēji 17 kategorijās un teātra izrāde, kura saņems „Grand Prix”.

Tradicionāli Eduarda Smiļģa dzimšanas dienu, šogad – jau 128, Latvijas teātru profesionāļi sagaida ar sakāpinātu interesi. Nominācijas 17 kategorijās un vēl papildu iespēja kādai no izrādēm iegūt „Grand Prix” – tas intriģē visus, pat lielākos skeptiķus.

Ceremonijā Dailes teātrī tiks godināti balvu ieguvēji, situācijas izspēlējot teatrāli, jo 2014. gads ir lielā Viljama Šekspīra 450. jubilejas gads. Intrigas, kaislības un… spēle. Nopietni un ar smaidu teātra ļaudis priecāsies par saviem sasniegumiem un par tiem, kuri iegūs balvu – Skatuves nagla. Tiks sumināti Mūža balvas ieguvēji Večella Varslavāne un Andris Freibergs. Par pārējo ceremonijas veidotāji režisors Jānis Siliņš, scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, video mākslinieks Artis Dzērve un muzikālais konsultants Juris Vaivods klusē gluži kā žūrija – par balvu ieguvējiem. Tos varēs uzzināt LTV1 tiešraidē 23. novembrī, pulksten 21:15, „Spēlmaņu nakts” spēlē un svinībās.