• Otrdiena, 2020. gada 11. augusts
  • Vārda diena: Liega, Olga, Zita, Zigita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Vēl vairāk mīlas darba dienu rītos – LTV1 jauna meksikāņu telenovele “Patvērums mīlestībai”

 

No 5.janvāra LTV1 darba dienu rītos pulksten 9:35 būs skatāms vērienīgs kaislību stāsts vairāk nekā 160 sērijās “Patvērums mīlestībai” uz ainavisko Reala de Katorsas un Sjerra Taraumaras dabas fona. Meksikāņu ziepju opera veidota pēc ļoti populārās venecuēliešu telenoveles pirmavota.

Daudzsēriju romantiskās filmas centrā ir mīlētāju pāris Lučiāna (Zūrija Vega) un Rodrigo (Gabriels Soto) – jauni, aizrautīgi un neprātīgi alkstoši viens pēc otra. Taču atšķirīgais sociālais stāvoklis, skauģu intrigas un pagātnes noslēpumi nepārtraukti stājas ceļā viņu laimei. Divu ģimeņu cieši savītie likteņi skatītājiem sniedz iespēju sekot līdzi gan īstai laimei, gan smagām ciešanām.

Šis ir stāsts par cilvēka drosmi un likteņa ironisko dabu. Intrigas tiek vērptas no visām pusēm, un pat godprātīgākajiem un labākajiem gadās sapīties melos un negodīgos darījumos. Tikai katrs pats te var atbildēt, kam tad beigu beigās būtu vajadzējis ticēt – citu stāstītajam vai savai sirdij.

„Patvērums mīlestībai” glabā daudz noslēpumu un pārsteigumu – šī ir sabiedrība, kur sastopas gan šodienas dzīves paradumi, gan ilgi koptas tradīcijas un pat neliela deva seno zintnieku burvestību.