Sešu sēriju cikla raidījums stāstīs par ekstrēmu, traku un no sirds ļoti vēlētu sapņu īstenošanu, kur aktieru pāris Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne kopā ar savu mazuli Leonardu dosies uz dažādām vietām pasaulē, pieredzot galvu reibinošus notikumus un piepildot savus sapņus kopā ar mazo. Kādas ir grūtības, pienākumi un ieguvumi? Dažādu valstu kultūra un vēsture, dodoties uz konkrētiem mērķiem, redzot pasauli bērna acīm, piedzīvojot ceļojumu dzīvi kopā kā ģimene. 

Raidījuma mērķis ir uzrunāt ģimenes, topošos un esošos vecākus būt drosmīgiem un nepakļauties priekšstatam, ka, veidojot ģimeni, ir jāatsakās no savu sapņu, mērķu īstenošanas un to piedzīvošanas dzīvē. "Svarīgi ir dot iespēju katram ielūkoties ceļošanā ar bērnu, jo pastāv uzskats, ka ar atsvasēm ceļot ir sūri grūts darbs, nebaudāma atpūta, kam pēc tam vajadzīga vēl viena atpūta. Mēs ticam, ka ceļojumi kopā ar bērnu nav vis jāpakārto tikai bērnam, gluži pretēji – bērnu var iesaistīt visos, galvu reibinošos piedzīvojumos. Un to mēs arī darām!" teic Ieva un Oskars. 

Pirmajā raidījumā – 5. oktobrī plkst. 19.30 LTV1 – ģimene realizēs pirmo sapni par sērfošanu Portugālē, Ericeirā, ko vietējie dēvē par sērfa mekas pilsētu. Ieva, Oskars un Leonards kāps uz sērfa dēļiem, pārbaudīs savus spēkus okeāna sāļajos viļņos, kur tik viegli nemaz neklāsies, kā arī noskaidros, kas sērfojot ir visbīstamākais. Kopā izzinās sērfošanas vēsturi, atklājot pārsteidzošus faktus par sērfošanu kā sporta veidu. Pirmā sērija būs tikai mazs ievads tam, kā tālāk attīstīsies viņu piedzīvojumi citās valstīs.

Katrs galamērķis ir izvēlēts ar īpašu stāstu, kas nācis no Ievas un Oskara pagātnes. Šie stāsti nosaka ģimenes galamērķus – Portugālē apgūt sērfošanu, Somijā satikt Ziemassvētku vecīti, iepazīt Lapzemi un polāro loku, Austrijā doties Alpos un braukt ar sniega dēļiem visiem kopā, Spānijā dejot īstu flamenko, Itālijā tapt pašiem par mākslu Florencē, Islandē izpētīt dabu un iekarot Islandes augstienes.

Radošā komanda: producente Ieva Florence-Vīksne, režisori Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne, operatori Helmuts Jaunzems-Pētersons, Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne. 

Raidījums "Uz sapni ar mazo" – no 5. oktobra ceturtdienās plkst. 19.30 LTV1 un REplay.lv.