• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -18 °C, Z vējš, 0,51m/s
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Pirmā raidījuma aizkadriKomentāri (3)

astraluse
Klausoties raidījuma vadītāju runas par to, ka nav balsots par Raini un Aspaziju, gribu pateikt, ka, acīmredzot, ir slikti skaitīts, jo es pati jau pirmā raidījuma tiešraides laikā nobalsoju par Raiņa "Galu un sākumu" kā vienu no savām 5 mīļākajām grāmatām.
Uģis Sprūdžs
Vai pašus raidījumus darīs pieejamus internetā? Ārzemju latviešiem citādi nav iespējams tos izbaudīt. Diasporā taču arī ir tūkstošiem grāmatu mīļotāju, kam šī programma interesē. Grūti iedomāties, ka britiem būtu iebildumi, bet varbūt maldos. Vai viņi no šādas BBC reklamēšanas iespējas gribētu akurāt atteikties?
LielaLasisana
Sadarbības līgumu un noteikumus sagatavoja BBC, tā kā mūsu spēkos nav tos pārkāpt, un raidījuma ieraksts interneta vidē drīkst atrasties vien četras dienas. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums